Rozlúčte sa s celulitídou a zlepšite svoj lymfatický systém, pomocou tejto jednoduchej a efektívnej techniky

Chcete sa zbaviť celulitídy? Mať hodvábnu a hladkú pokožku? Pevné a tónové telo? Samozrejme áno. Nielen, že suché telo vám pomôže so všetkým, ale tiež zvyšuje lymfodrenáž a zvyšuje váš lymfatický systém, ktorý bude robiť zázraky pre vašu pokožku a vnútorné zdravie.

Čo je to lymfatický systém?

Naša koža je náš najväčší orgán. Obe absorbujeme a detoxikujeme cez našu pokožku. Váš lymfatický systém je ako vnútorný filtračný systém vášho tela. Jeho úlohou je filtrovať krv a likvidovať kyslý a toxický odpad. Bez nej by naše bunky, tkanivá a orgány boli preťažené toxínmi. Pomalý alebo nezdravý lymfatický systém by mohol viesť k oslabeniu imunitného systému, chronickej únave, bolestiam, nadúvaniu, celulitíde, zberu tukových tkanív, zlému tráveniu, fibromyalgii a oveľa viac.

Aby ste mali vonkajšie aj vnútorné zdravie, chcete sa uistiť, že máte úžasný lymfatický systém, ktorý odstráni čo najviac toxínov. Váš lymfatický systém nevykonáva na to vlastné, je POTREBUJETE HO stimulovať. Jedným z týchto spôsobov je suché čistenie tela.

Suché čistenie tela a celulitída 

 • Suché čistenie je jednou z najskúsenejších a najskúsenejších metód vyháňania celulitídy. Celulitída je toxický materiál nahromadený v tukových bunkách vášho tela. Suché kefovanie robí fan-freaking-tastic úlohu zvýšiť obeh a znižovanie týchto tukových buniek.
 • Suché čistenie tela odvádz tie odumreté kožné bunky, podporuje rast nových a zanecháva vám hladkú a jasnejšiu pleť. Cha ching!
 • Pomáha tónovať vaše svaly a podporuje stimuláciu pokožky.
 • Dáva vám rovnomernejšie rozloženie tukových ložísk.
 • Získate zuby z upchávaných pórov.

Ako vysušiť telo kefa

Snažte sa, aby ste sa dostali do detailov uvedených nižšie. Je dôležitejšie, aby ste tento zvyk vykonali, a aby to bolo dokonale.

 • Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je ísť von a získať si prirodzenú kefku s pevnou štetinou. Odporúčam jeden s odnímateľnou rukoväťou pre ľahšiu navigáciu.
 • V ideálnom prípade je najlepší čas na to, aby si vaše telo čistilo prvú vec ráno, predtýmako sa sprchujete. Budete používať jemné, kruhové pohyby, ako si kefa k svojmu srdcu.
 • Začnite s chodidlom nohy a prejdite si nohami, potom rukami a ramenami.
 • Potom sa dostanete a hýbete hýždenok, potom späť a okolo do žalúdka. Kefujte svoj žalúdok proti smeru hodinových ručičiek.
 • Nebojte sa stráviť nejaký čas navyše v oblastiach, ktorým chcete dať nejakú ďalšiu lásku. Ak máte nohy posiaté celulitídou, potom sa v tejto oblasti trochu dlhšie zdržte.
 • Vyhnite sa akýmkoľvek krehkým oblastiam alebo všade, kde je pokožka tenká alebo poškodená.
 • Pravidelne kefu umývajte pod teplou vodou a prirodzeným, jemným mydlom. Opláchnite a nechajte ho sušiť na vzduchu.

Veľa obchodov so zdravou výživou a krásou ponúka tieto produkty.

A už si len vychutnajte krásne telo.

ZDROJ:

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>