Robia vám starosti starecké škvrny? Miesto maskovania ich skúste vyzmizíkovať

Starecké škvrny sa objavujú, keď je koža priamo vystavená UV žiareniu alebo veku. Tu sú dve prirodzené metódy, ako sa zbaviť hnedých škvŕn.

Citrón

Je perfektným zdrojom kyseliny citrónovej. Pôsobí ako bieliace činidlo pre naše telo a našu pokožku. Citrónová šťava je najlepší liek na starecké vškvrny. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť citrónovú šťavu v miske a namočiť v nej vatový tampón. Potom aplikujte priamo do oblasti, kde ste našli hnedé škvrny. Opakujte tento postup dvakrát denne, aby ste dosiahli rýchly výsledok.

Med

Jedným z najlepších prírodných produktov je med. Čistý med je účinným riešením na odstránenie bežných kožných problémov. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, najprv si vezmite čistý med a naneste tenkú vrstvu na hnedé škvrny a potom zakryte náplasťou. Potom nechajte pôsobiť 24 hodín a postup opakujte po týždni.

ZDROJ:beautyhealther.org

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>