Raz za 60 dní jedzte cesnak týmto spôsobom, je to najsilnejší liek na všetky choroby! Vychutnajte si jeho zázračné vlastnosti

Počas celej histórie je cesnak dokumentovaný svojimi liečebnými schopnosťami a používa sa v kuchyniach po celom svete. Jeho historické použitia zahŕňajú úľavu od kašľa, zabíjanie parazitov, zvyšovanie fyzickej sily, prevenciu moru a prevenciu gangrény. Časť používaná v potravinách a medicíne je banka pozostávajúca zo štyroch alebo dvoch zubov, ktoré rastú pod zemou. Praženie prináša bohatú a spoľahlivú chuť bez toho, aby ste obetovali všetky prínosy pre zdravie.

Živiny

Pridanie smaženého cesnaku do jedla prináša veľa chuťových a zdravotných výhod bez pridania kalórií. Jeden klinček obsahuje iba 4 kalórií a menej ako 1 g bielkovín, sacharidov a tukov. Tam je veľmi malé množstvo vitamínov a minerálnych látok, ako je vápnik, horčík, zinok a selén, ako aj vitamíny C, A a B. Avšak, väčšina zdravotné výhody pochádzajú zo silných protirakovinových zlúčenín, ktoré zvyšujú imunitný molekuly a antioxidanty, ktoré bránia ochorenia srdca.

Čím vyššia je frekvencia konzumácia surového alebo vareného cesnaku máme pravdepodobnosť zníženia rakoviny hrubého čreva, rakovina pečene a rakovina slinivky brušnej. Obsahuje tiež šesť rôznych fenylpropanoidov, ktoré sú antioxidantmi, ktoré čistia rakovinové bunky.

Zdravie srdca

V štúdii uverejnenej v článku Lipids in Health and Diseases výskumníci zistili, že spotreba výrazne znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení. Predpokladá sa, že je to spôsobené znížením lipoproteínov s nízkou hustotou alebo LDL cholesterolu.

Ukázalo sa tiež, že znižuje krvný tlak, zabraňuje vytvrdzovaniu artérií, nižším triglyceridom a znižuje krvné zrazeniny. Všetky tieto výhody znamenajú, že konzumácia obyčajného cesnaku môže znížiť riziko srdcového infarktu a mŕtvice.

Čo sa stane s vaším telom, keď budete jesť opečený cesnak?

Keď budete jesť pečený cesnak, jeho sila je taká silná, že aj po 24 hodinách naše telo reaguje na toto silné jedlo.

Hodina 1: V prvej hodine sa cesnak stráca v žalúdku a stane sa živinami pre telo.

Hodina 2-4: Telo začína vnímať antioxidanty pochádzajúce z cesnaku, ktoré pomáhajú v boji proti voľným radikálom a rakovinovým bunkám v našom tele.

Hodina 4-6: Metabolizmus tela začína vnímať výhody cesnaku, upravovať hladiny a aktivovať proces odstraňovania nadbytočných tekutín a spaľovania nahromadeného tuku.

Hodina 6-7: Antibakteriálne vlastnosti cesnaku po prechode krvným obehom začínajú pôsobiť proti baktériám v tele.

Hodina 6-10: Počas tohto obdobia živiny získané z cesnaku už zohrávali úlohu na bunkovej úrovni, chrániť pred oxidáciou.

Hodina 10-24: Po trávení začne cesnak v tele začať proces hlbšieho čistenia vrátane nasledujúcich procesov:

 • zmena hladín cholesterolu
 • vytvára tepny a chráni telo pred problémami so srdcom
 • znižuje a zlepšuje krvný tlak
 • zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť tela a posilňuje imunitný systém
 • počas čistenia pomáha cesnak odstraňovať ťažké kovy z tela
 • pomáha zlepšovať silu kostí
 • pomáha eliminovať únavu kvôli vysokému obsahu živín
 • podporuje atletickú zručnost
 • podporuje dlhú životnosť buniek

Ako variť smažený cesnak

 1. Predhrievajte rúru na 200 ° C.
 2.  Osušte cesnak z vonkajších vrstiev, ale nezabudnite nechať pokožku jednotlivých strúčikov cesnaku.
 3. Použite ostrý nôž na odstránenie 1/4 až 1/2 palca od hornej časti zubov.
 4. Umiestnite cesnakovú hlavu do panvice s obrátenou stranou nahor. Nalejte olivový olej.
 5. Zakryť s fóliou.
 6. Pečieme 30-35 minút alebo do varenia.
 7. Preceďte cesnak a odstráňte pokožku.

Pri užívaní tohto lieku nezabudnite konzumovať veľa vody a ľahké potraviny, ako je čerstvá zelenina a ľahko stráviteľné proteíny. Nekonzumujte rafinované cukry ani spracované alebo konzervované potraviny.

Ďalším odporúčaním je, keď užívate tento liek doma, dobre odpočívajte a nechajte svoje telo relaxovať asi 24 hodín.

Poznámka. Tento čistiaci prostriedok môžete vykonať raz za 60 dní.

ZDROJ:FITHCKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>