„Ranná banánová strava“, sa stala celosvetovým hitom, ako sa zbaviť niekoľkých kilogramov, je to rýchly a jednoduchý spôsob, ktorý má úžasné efekty

Hneď ako Hitoshi Watanabe predstavil ranný banánový režim vo svojej knihe „Ranná banánová strava“, stal sa celosvetovým hitom.

Je to veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne špecifické zmeny v stravovacích návykoch, ale stačí len ráno konzumovať banány a piť vodu pri izbovej teplote.

Je to jednoduché?

Zdá sa, že je to možné. Watanabe sa pokúsil schudnúť niekoľkými spôsobmi a žiaden z nich nemal pozitívny účinok, takže spolu so svojou manželkou Sumiko sa im podarilo nájsť cestu, ktorá priniesla požadované výsledky.

Pár vytvoril metódu známu ako ranná banánová strava, ktorá pomohla mnohým ľuďom nakoniec vyriešiť problém so stratou ďalších kilogramov.

Ich riešenie bolo jednoduché a ľahké: musíte akonáhle sa zobudíte v dopoludňajších hodinách jesť čerstvý banán a pohár teplej vody, a nejedzte nič pred obedom.

Banány sú plné perzistentného škrobu, ktorý aktívne stimuluje proces znižovania hmotnosti. Nerozpúšťa sa v tenkom čreve a dostáva sa priamo do hrubého čreva, kde začína fermentačný proces.

Prevádza sa na mastné kyseliny s krátkym reťazcom baktériami, a tak vyživuje bunky a zlepšuje zdravú funkciu gastrointestinálneho traktu.

Mali by ste jesť toľko banánov, koľko potrebujete, aby ste sa cítili plní, ale Japonci sa vyhýbajú preťaženiu žalúdka a dodržiavajú pravidlo 80/20. To znamená, že 8 častí plného žalúdka idú jednotlivcovi a 2 časti idú na lekára, takže jedia len 80% stravy.

Jedzte len surové banány a po prvom počkajte 20 minút. Ak opäť cítite hlad, zjesť ešte jeden.

Spotreba teplej vody stimuluje metabolizmus.

Watanabe navrhuje zabrániť konzumácii mlieka a alkoholu počas stravovania a odporúča, aby posledné jedlo bolo najneskôr do 20:00. Keďže deprivácia spánku vedie k zvýšeniu telesnej hmotnosti, uistite sa, že pred polnocou idete do postele.

Môžete jesť, čo chcete na obed a večeru, a medzi jedlami, jesť ovocie.

Čo robí banánovú diétu tak zvláštnou?

  • Ak nepijete kávu ráno, budete ľahko regulovať hladinu glukózy v krvi a chuť do jedla
  • Banány sú bohaté na draslík a vlákninu.
  • Sú plné živín, ktoré zlepšujú celkové zdravie mnohými spôsobmi, takže sa považujú za superfoody.
  • Zvyšujú metabolizmus a zachránia vás.
  • Sú to lacný spôsob, ako schudnúť.
  • Banány znižujú túžbu po potravinách.
  • Banány pomáhajú znižovať celulitídu.

Okrem toho tento režim vám pomôže zlepšiť vaše zdravie, aktivovať vaše telo, obmedziť spotrebu alkoholu, regulovať hladinu cukru v krvi a zvýšiť váš metabolizmus. Ľudia, ktorí to skúsili, hlásia úžasné efekty, tak prečo to neskúsite?

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>