Rakovinové bunky zomierajú za 42 dní: táto slávna rakúska šťava vyliečila viac ako 45 000 ľudí z rakoviny a iných nevyliečiteľných chorôb!

Rudolf Brojs z Rakúska sa celý svoj život venuje hľadaniu najlepšieho prirodzeného lieku proti rakovine.

Urobil špeciálnu šťavu, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky v liečbe rakoviny. Pomocou tejto metódy vyliečil viac ako 45 000 ľudí s rakovinou a inými nevyliečiteľnými chorobami. Podľa Brojsa rakovina môže prežiť len pomocou bielkovín.

Preto vyvinul špeciálny stravovací program po dobu 42 dní, počas ktorého by ste mali piť len čaj a špeciálnu zeleninovú šťavu, ktorej hlavnou zložkou je červená repa. Počas týchto 42 dní rakovinové bunky hladujú a zomierajú, zatiaľ čo zdravie celého tela sa zlepšuje.

Rudolfova šťava sa vyrába len z ekologicky pestovanej zeleniny. Táto šťava môže byť vyrobená doma z domácej zeleniny a obsahuje:

  • 1 červená repa
  • 1 mrkva
  • 1 zeler
  • 0,5 zemiaku
  • 1 reďkovky

Príprava:

Mali by ste dať všetky tieto zložky do mixéra, dobre premiešať a to je všetko, vaša šťava je pripravená!

Je dôležité poznamenať, že by ste nemali preháňať so šťavou, ale mali by ste piť toľko, koľko potrebuje váš organizmus.

Červená repa je tradičná a známa liečba leukémie. Táto zelenina obsahuje aminokyselinu betaín, ktorá má protirakovinové vlastnosti. Liečba červenej repy, ktorá zahŕňa denný príjem šťavy z červenej repy alebo strouhanej surovej červenej repy, má preukázateľne pozitívny účinok na leukémia a mnoho ďalších typov rakoviny, o čom svedčia tisíce ľudí.

Taktiež pravidelná konzumácia červenej repy pomáha proti chorobám spôsobeným oxidačným stresom a vláknina červenej repy môže znížiť hladinu cholesterolu v krvi až o 40%. Koreňová repa je tiež skvelá pre normalizáciu krvného tlaku a pomáha udržiavať pružnosť krvných ciev. Ak ho konzumujeme každý deň, červená repa tiež zabraňuje a liečí kŕčové žily. Železo z červenej repy je silným nástrojom na čistenie tela toxínov a krv. Preto je červená repa veľmi účinná pri liečbe mnohých chorôb spôsobených toxínmi.

Červená repa sa odporúča najmä pre tehotné ženy, pretože je bohatá na kyselinu listovú, ktorá zabraňuje mnohým ochoreniam novorodencov. Tiež šťava z červenej repy stimuluje pečeň a žlčník a zabraňuje zápche. V kombinácii s mrkvou je červená repa vynikajúcim liekom pre dnu, obličky a žlčník. Ale jej liečivé vlastnosti tu nekončia; červená repa pomáha s bolesťami hlavy, zubami, bolesťami v kostiach, s kožnými a menštruačnými problémami.

ZDROJ:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>