Pripravte vývar z týchto semien a onedlho bude vaša hlava plná hustých a zdravých vlasov

Problémy s hlavou trápi veľa ľudí. Môže to byť lupiny, nadmerná tučnosť alebo suché vlasy, ale najviac sa obávajú straty vlasov. Našťastie príroda premýšľala o zdraví našich vlasov – semená ľanu!

Vyriešiť ich stratu, rovnako ako dať vlasy lesk a hodvábny vzhľad, pomôže úplne prírodné ľanové semienko.

Ak chcete bojovať proti problémovým vlasom, môžete vyskúšať niekoľko drahých liekov bez dosiahnutia požadovaného výsledku. A môžete sa spoľahnúť na silu prírody!

Ale najprv zistite, prečo vypadnú vlasy

Príčiny vypadávania vlasov:

  • nedostatok vitamínov a iných užitočných látok
  • zmeny v hormonálnom pozadí; užívanie liekov
  • alergie
  • vekové problémy
  • časté vystavenie vlasov (farbenie, zarovnanie)
  • nedostatok starostlivosti o vlasy

Ľanové semená sú bohaté na užitočné látky, z ktorých jedna je nenasýtená mastná kyselina omega-3. Látka poskytuje nenahraditeľnú pomoc pri zlepšovaní vlasovej pokožky a štruktúry vlasov. Preto je omega-3 užitočná pri akýchkoľvek problémoch s vlasmi.

Ľanové semená: recept na zdravý vývar

Pri príprave lieku budete potrebovať iba 3 čajové lyžičky ľanových semien a 200 ml vody. Je potrebné zaliať semiačka vriacou vodou a nechajte ich stáť cez noc. Nasledujúce ráno bude kvapalina mať želatínovú konzistenciu. Potom musíte lieky precediť do sklenených obalov. Uchovávajte sa v chladničke.

Čas použiteľnosti trvá menej ako 2 týždne. Metóda používania nástroja je pomerne jednoduchá. Mala by byť aplikovaná na pokožku hlavy a po celej dĺžke vlasov jedenkrát denne. Po prvé, je potrebné mierne zahriať činidlo. Pri aplikácii domáceho šampónu je potrebné vykonať masážne pohyby pokožky hlavy na 5 minút. Potom ponechajte náplasť na vlasoch až pol hodiny. Nakoniec opláchnite teplou vodou bez použitia šampónu.

Pozor prosím!

Kontraindikáciou takejto liečby je alergická reakcia na ľanové semeno. Preto pred prvým postupom je potrebné skontrolovať toleranciu lieku. Za týmto účelom naneste domáci šampón na vnútornú časť lakťa po dobu 20 minút. Koža je tenká a jemná, takže bude možné rýchlo odhaliť alergiu na ľanové semená. Ak sa reakcia nevyskytuje, môžete bezpečne pokračovať v umývaní hlavy. S takými jednoduchými prostriedkami ako ľanové semená môžete dosiahnuť úžasný výsledok. Počas minimálnej doby bude možné úplne zastaviť vypadávanie vlasov a výrazne zlepšiť ich vzhľad.

Nezabudnite to vyskúšať!

Zdroj:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>