Pripravte svoje vlasy na slnečné počasie a leto. 3 nádherné masky sa o ne postarajú

Vlasy sú veľmi dôležité, o ktoré sa musíme starať, ak chceme vyzerať krásne. Existuje veľa spôsobov, ako vyživovať vlasy. Potrebuje zvláštnu starostlivosť počas letnej horúčavy. Tieto 3 masky na vlasy sú ideálne pre vaše vlasy počas letných dní:

Jogurtovo medová a vaječná maska:

Vajcia znižujú vypadávanie vlasov a posilňujú vlasové folikuly, zatiaľ čo jogurt pôsobí ako prírodný kondicionér. Med hydratuje vlasy a vyživuje poškodené vlasy.

Toto je postup prípravy masky:

Najprv rozmiešajte jedno vajce a potom pridajte 2 čajové lyžičky medu a 6 lyžíc jogurtu. Masku naneste mierne na vlasy a nechajte ju ostať 20 minút. Potom ju umyte jemným šampónom.

Banánovo avokádová maska ​​na vlasy:

Táto maska ​​na vlasy je ideálna na hydratáciu. Omladzuje suché, nudné a frizové vlasy.

 Ako ju pripraviť?

Zmiešajte jednu polovicu zrelého avokáda a 2 zrelé banány, kým zmes nie je hladká. Masírujte túto zmes do vlasov od koreňa po špičku. Nechajte to na vlasoch 15 minút a potom umyte miernym šampónom. Jedinou nevýhodou tejto masky je, že budete potrebovať veľa času na odstránenie kúskov banánov z vlasov.

Vajce, pivo, ricínový olej a medová maska:

To je skvelá omladzujúca maska ​​na vlasy. Potrebujete 1 lyžicu piva, 1 lyžičku ricínového oleja, 1 lyžicu medu a 1 žĺtok. Zmiešajte ich a naneste masku z koreňa na špičku. Potrebujete pokryť hlavu sprchovacím uzáverom a potom zabaliť s uterákom. Po 30 minútach opláchnite studenou vodou. Môžete si urobiť posledné opláchnutie pomocou jablčného octu pre objemné a lesklé vlasy.

ZDROJ:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>