Pripravte si túto magickú masku na vlasy, stačí vám 15 minút. Budete prekvapené efektom

Krásne, zdravé vlasy sú neoceniteľnou ozdobou ženy. Ako často s týmto bohatstvom bezmocne zaobchádzame a nestaráme sa o ne!

Farbenie vlasov, odfarbovanie, negatívny vplyv na životné prostredie, zlá výživa, fajčenie – to všetko poškodzuje vlasy.

Ako im môžete pomôcť?

Existuje mnoho kozmetických prípravkov a špeciálnych programov obnovy vlasov, ktoré vám budú ponúknuté v kozmetických salónoch. Ale všetky z nich sú dosť drahé a ich účinnosť nie vždy odôvodňuje ich náklady. A čím je kozmetický výrobok prirodzenejší, tým je cennejší. Požiadali ste sami seba na otázku – prečo platiť peniaze navyše, ak máme v kuchyni prírodné ingrediencie pre efektívne masky, ktoré poskytujú vynikajúce pre obnovu a rast vlasov?

Dnes vám ponúkame masku na predpis, ktorá sa dá efektívne ľahko obhájiť mnohými nákladnými prostriedkami. A pripraviť ju je veľmi jednoduché!

Kombinácia medu a škorice sa bežne používa v kozmeteológii – používa sa na starostlivosť o pleť o tvár, vlasy. Doplníme túto kombináciu s olivovým olejom. Táto kombinácia ingrediencií dokonale stimuluje prekrvenie vlasovej pokožky, prebudí, vyživuje, hydratuje a vyživuje vlasy. Použitie tejto masky je obzvlášť účinné, ak máte poškodené, krehké, lesklé vlasy. Táto maska ​​vám pomôže zastaviť vypadávanie vlasov, zabrániť štiepeniu vlasov, odstrániť lupiny a urýchliť rast vlasov. Použite túto masku na akýkoľvek typ vlasov. Ak chcete dosiahnuť terapeutický účinok, používajte ho raz za štyri dni počas 6 týždňov.

Po prvej aplikácii si všimnete zlepšenie (!) A na konci kurzu budú vaše vlasy zdravé a silné.

Zloženie:

  • (zamerať sa na porcie, ak máte veľmi dlhé vlasy, potom objem by mal byť zvýšený) + 1 lyžička škorice
  • 1 lyžica medu
  • 1/2 šálky olivového oleja

Príprava:

Olivový olej umiestnite do malej panvice a zohrejte na 60 ° C. + Odstráňte z tepla a pridajte škoricu a med. Dôkladne premiešajte všetko. Ochlaďte na 40 stupňov.

Aplikácia:

Naneste zmes na pokožku hlavy pomocou kefy (môžete použiť zubnú kefku). Pri aplikácii starostlivo ošetrujte celú pokožku na hlave, masírujte štetcom. Zmes zanechá po aplikácii na pokožke hlavy, rozdeľuje sa na všetky vlasy. Zakryte hlavu igelitom alebo sprchovacím uzáverom. Dajte na hlavu teplý uterák. Nechajte 15 minút. Umyte si vlasy šampónom ako obvykle.

Táto nádherná maska ​​dodá vašim vlasom zdravý vzhľad a lesk. Áno a ešte viac! Budete cítiť nádherne!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>