Priložte to na akékoľvek jazvy, vrásky alebo škvrny, ktoré máte na koži a sledujte, že zaniknú za niekoľko minút! Dokonca aj lekári sú prekvapení!

V priebehu rokov väčšina ľudí skúsenosti so zmenami na koži, ako sú vrásky, škvrny alebo jazvy a súnedostatky, ktorésa každý snaží odstrániť. Našťastie sa dnes naučíte úplne domáci recept na vyriešenie tohto problému.

Najlepšia vec je v tom, že je  veľmi ekonomická a tak účinná, že vám pomôže zbaviť sa týchto nedostatkov na pokožke ľahko z pohodlia vášho domova. Pozrite sa, ako by ste mali pripraviť tento nádherný recept, určite vás očarí výsledkami.

zloženie:

  • 1 polievková lyžica medu
  • ½ lyžice muškátového orieška
  • 1 polievková lyžica šťavy z citrónu
  • polievková lyžica škorice

príprava:

V miske zmiešajte všetky zložky, kým sa nedosiahne pasta. Med môže zmierniť zápal na koži, aj keď sa neodporúča ľuďom, ktorí trpia na rosaceu, pretože môže dilatovať krvné cievy. Niektorí ľudia radi pridávajú do masky biele alebo zelené hliny, ak sa stane príliš hustá, môžete pridať nejakú vodu.

použitia:

Táto zmes by sa mala umiestniť rovnomerne do postihnutých oblastí a vyhnúť sa kontaktu s očami a ústami, nechať pôsobiť 10 minút. Odstráňte ho teplou vodou a dokončite aplikáciu krémom.

Uisťujeme, že vás výsledky očaria.

Ďakujeme, že ste navštívili našu webovú stránku.

ZDROJ:homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>