Pridajte tieto dve prísady do šampónu a zabudnite na problém vypadávania vlasov

Viete, čo spôsobuje vypadávanie vlasov?

Odborníci tvrdia, že strata vlasov je spojená s rôznymi faktormi, ako je stres, tehotenstvo, menopauza, strata hmotnosti atď. Ale iné dôvody môžu urýchliť tento proces a prispieť k vypadávaniu vlasov. Stres môže spôsobiť hormonálnu nerovnováhu a viesť k nadmernej vypadávaniu vlasov.  Predstavujeme vám recept na domáce šampóny, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť tento problém.

Ako vytvoriť svoj vlastný vlasový šampón?

Prvá vec, ktorú potrebujete, je kúpiť prírodný šampón s neutrálnym pH. Môžete použiť bežný šampón pre deti. Tento šampón sa používa ako základná zložka, ale potrebujeme aj ďalšie 3 prísady. Je potrebné pridať esenciálny olej rozmarínu. Je ideálny na zvýšenie prietoku krvi do pokožky hlavy, čím sa zabezpečí pevnosť vlasov. Okrem toho budete potrebovať silicový citrón. Je osviežujúci a je vynikajúcim antiseptikom. A tretí je, že budete potrebovať 2 kvapky vitamínu E, ktoré si môžete kúpiť v lekárňach. Vitamín E je veľmi užitočný pri vypadávaní vlasov. Zastaví tento strašný proces.

Recept na šampón

Spôsob prípravy:

Pridajte 10 kvapiek esenciálneho oleja z rozmarínu a 10 citrónových esenciálnych olejov v šampóne. Potom pridajte 2 kapsule vitamínu E. Pred použitím šampónu dobre pretrepte.

Spôsob aplikácie:

Je veľmi dôležité používať tento domáci šampón každý druhý deň. Naneste ho na vlasy a jemne ho votierajte jemnými masážnymi pohybmi niekoľko minút. Nechajte pôsobiť 10 minút. Potom opláchnite teplou vodou. Budete ohromení výsledkami. Za pár týždňov si všimnete, že vaše vlasy začali rásť a prestali vypadávať!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>