Pridajte si do kúpeľa tento prášok, vytiahne z vášho tela toxíny, zlepší obeh a funkciu svalov a nervov

Empson soľ sa používala používaná mnohými kultúrami už pred stovkami rokov. Má rad výhodných vlastností a používa sa predovšetkým pri čistení domácností a detoxikácia tela. Táto soľ ponúka veľké množstvo všestranných pžíznivých vlastností, ktoré sa používaj pri čistení domácností, záhradníctvo a detoxe tela. Najlepšie je, že je soľ veľmi lacná a dá sa zaobstarať skoro v každom záhradnom centre.

Tento článok je o použití práve tejto soli ako pokročilé metódy detoxikácie s mnohými výhodami pre naše zdravie. 

Epsom soľ

Meno tejto soli pochádza z horkého salinického prameňa, ktorý sa nachádza vo Veľkej Británii v Empsom. Empson sa líši od tradičnej doli tak, že je čistá prirodzene sa vyskytujúce a obsahuje minerálne zlúčeniny horčíka a síranu. Tieto minerály majú veľké výhody pre naše zdravie, ktoré môžu detoxikovať vaše telo.

Ako to funguje?

Oba minerály, horčík a síran sú jednoducho absorbovateľné cez pokožku a tak prenikajú do krvného obehu. Koža je akousi membránou, ktorá absorbuje minerály a eliminuje tak toxíny von z tela.
Použitím práve niektorých z týchto minerálov, hlavne Empsomské soli do kúpeľa tak dokážete telo zbaviť akýchkoľvek toxínov. Minerály do tela vstúpi, ale odchádza len škodlivé a prebytočné látky, ktoré v tele nemajú čo robiť.

Určite ste počuli, aké dôležité magnézium v ​​tele je. Hrá veľkú úlohu vo viac ako 300 enzýmoch, lieči nervový systém, funkciu svalov, tok krvi. Pomáha s okysličovaním vášho tela.

Ako si urobiť kúpeľ z Epsomskou soľou?

Najskôr by ste mali vedieť, že to zaberie asi 40 minút, prvých 20 minút budete potrebovať pre to, aby sa dostato z vášho tela preč toxíny a ďalších 20 minút na to, aby sa absorbovali minerály do vášho tela. Začnite s tým, že si napustíte vodu do vane.

Množstvo soli je pripísané vždy ku štandardnej veľkosti vane.

Deti pod 30 kíl – pridajte 1/2 šálky soli do vody
Ľudia medzi 30 – 50 kíl – 1 šálka
Ľudia medzi 50 – 70 kíl – 1 1/2 šálky soli
Ľudia medzi 70 – 100 kíl – 2 šálky soli

ZDROJ.takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>