Pridajte do kávy lyžičku… Vďaka tomu začnete chudnúť

Dnes máme recept na Bulletproof Coffee pre vás. Možno ste o nej ešte počuli? Táto káva s pridaním masla vám pomôže schudnúť rýchlejšie. Ak sa chcete dozvedieť, ako, pozývame vás na čítanie tohto článku.

Recept na kávu s maslom

Káva sama už má chudnutie vlastnosti, je to kvôli obsahu kofeínu. Stimuluje proces spaľovania tukov a urýchľuje metabolizmus. To tiež inhibuje chuť k jedlu, ale na krátky čas. To je dôvod, prečo stojí za to si zapamätať a je lepšie nepiť ju dlho pred jedlom, pretože vás potom povzbudí k občerstveniu. Táto káva je nepriestrelná káva, takže názov znie po preklade do poľštiny. To bol vynájdený Dave Asprey, ktorý tvrdí, že táto káva zlepšuje prácu mozgu, zlepšuje koncentráciu a tiež pomáha schudnúť.

Kombinácia kávy a tuku dodáva energiu a znižuje chuť do jedla. Štúdie ukazujú, že väčší prísun tuku a zároveň zníženie sacharidov znižuje chuť do jedla. To je dôvod, prečo by ste mali piť kávu namiesto raňajok, nie po nich. Káva je často používaná bežcami na poskytovanie energie a zároveň urýchľuje spaľovanie tukov počas tréningu.

Príprava tejto kávy je jednoduchá. Pripravte si šálku kávy a potom do nej pridajte lyžicu masla. Jednoducho premiešajte, aby sa maslo rozpustilo a my môžeme vypiť našu nepriestrelnú kávu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>