Prevarte si citróny a pite túto tekutinu, keď sa zobudíte aspoň 2 týždne. Budete prekvapení tým, čo sa stane!

Na vytvorenie tohto nemeckého lieku budete potrebovať štyri jednoduché zložky.

prísady

Ak chcete začať, zozbierajte štyri neupravené organické citróny. Ďalej budete potrebovať koreň zázvoru, ktorý je dlhý 3 až 4 cm, alebo dve polievkové lyžice strúhaného zázvoru.

Okrem toho budete potrebovať štyri veľké hlavy cesnaku a dva litre vody.

príprava

Začnite dôkladným umývaním citrónov a rozrezaním ich na malé, individuálne veľké plátky. Po druhé, olúpaný cesnak hodiť do mixéra s citrónmi a zázvorom, potom zmes, kým sa nestane žiadúcou textúrou.

Potom vylejete obsah do hrnca, premiešajte s vodou a potom nepretržite premiešajte, kým sa začne variť. Nakoniec odstránite zmes z tepla a nechajte ju správne ochladiť a presuňte kvapalinu do sklenenej nádoby na správne uloženie.

liečba

Predtým, než budete jesť raňajky, piť pohár ráno a potom 2 hodiny pred jedlom, ktoré budete jesť. Táto liečba trvá dva týždne naraz, s týždňovou prestávkou medzi každou z nich a funguje najlepšie, ak sú nápoje požité na prázdny žalúdok.

Okrem toho, ak zistíte, že chuť nápoja je príliš silná alebo krutá, môžete pridať med.

Mali by ste začať cítiť slabé výsledky v priebehu niekoľkých dní, ale na konci prvých troch týždňov by sa vaše telo malo cítiť výrazne uvoľnené a omladené.

Potom do konca druhých troch týždňov by ste mali byť úplne bez bolesti a mali by ste sa cítiť extrémne zdraví. Táto liečba je neuveriteľnou metódou na zabránenie tvorby obličkových kameňov, kalcifikácii a vaskulárnej kongescii.

ZDROJ:simpleorganiclife.org

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>