Presne toto sa stane s vašimi obličkami, ak sa milujete 3-4 krát týždenne! Čo na to poviete?

Obličkové kamene sú závažným zdravotným problémom. A skôr bolestivý zážitok.

„Kamene“ sú tuhou hmotou drobných kryštálov, ktoré sa tvoria, pretože moč reaguje s fosfátom a uhličitanom. Bežné príznaky sú ostrá bolesť v obličkách, ktorá prechádza rovnako náhle ako sa zdá.

Tradičné medicína verí, že jediný spôsob, ako sa zbaviť týchto kameňov, je chirurgická intervencia. Ale nová štúdia, ktorá sa uskutočnila v Ankare v Turecku, dokázala, že problém sa rieši aj pravidelnou intimitou: 3-4 krát týždenne.

Výskumníci rozdelili 75 trpiacich na túto chorobu do troch skupín. Muži z prvej skupiny boli požiadaní, aby sa zapojili do intima 3-4 krát týždenne, členovia druhého predpísaného lieku na zlepšenie močenia, ale respondenti z 3. skupiny dostali tradičné lekárske ošetrenie pre tento problém.

O dva týždne neskôr boli výsledky celkom pozoruhodné:

  • 26 z 31 pacientov v prvej skupine bolo schopných znížiť veľkosť obličkových kameňov.
  • 10 z 21 pacientov druhej skupiny tiež zaznamenalo tento účinok.
  • A iba 8 z 23 pacientov tretej skupiny dokázalo poraziť svoj problém.

Na základe týchto údajov experti dospeli k záveru, že pravidelná intimita nielen pomáha vyhnúť sa silnej bolesti z obličkových kameňov, ale aj ich „rozpúšťať“.

Ako sa vám páči táto štúdia? Môžete tomu veriť?

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>