Prekrojte cesnak na polovicu, odstráňte z neho zelené jadro a nasledujte tento postup…

Cesnak je chválený v mnohých článkoch, ale dnes sa dozviete niečo nové o tomto slávnom produkte. Každý vie, že cesnak pomáha schudnúť a je silný na prevenciu rakoviny!

Cesnaková tinktúra v alkohole pomôže zbaviť parazitov v tele, omladiť cievy, zbaviť sa prebytočného cholesterolu, urýchliť metabolizmus! Ale človek musí dodržiavať záväzné pravidlo, aby sa dosiahol maximálny terapeutický účinok …

Cesnaková tinktúra


ZLOŽENIE:

  • 200 g alkoholu
  • 200 g olúpaného drveného cesnaku

PRÍPRAVA:

Dôležitý bod: Pred rozdrvením cesnaku, odstráňte klinček z jadra, ak je hrubý a nápadný. Jadro sa odstráni na ochranu lieku, pretože staré jadro cesnaku môže mať zlý vplyv na gastrointestinálny trakt.

Zalejte roztlačený cesnak s alkoholom. Nechajte stáť zmesi po dobu asi 10 dní, potom ho uložiť ho na tmavom mieste.

POUŽITIE:

Zriedite 10 kvapiek cesnakovej tinktúry v 150 ml studeného mlieka. Piť elixír 20 minút pred jedlom. Je nutné urobiť 2 krát denne po dobu 2 týždňov, potom pauzu po dobu 2 týždňov a znovu opakovať dvojtýždňovej kurz. Tento efekt je neuveriteľný!

Počas jedného týždňa si všimnete, ako celý proces trávenia sa zlepšil. Môžete pritom aj schudnúť! V dôsledku toho, zmizne chronická bolesť hlavy a budete mať normálny spánok. Pozitívne ovplyvňuje na stav kože, stáva sa napnutá, vady záhadne miznú!

Táto tinktúra riedená v mlieku, cesnaková tinktúra je úplne bezpečná pre žalúdok, z toho dôvodu, že sme odstránili z cesnaku zelené jadro, ktoré by mohli byť škodlivé.

Tento recept na cesnakovú tinktúru je skutočný poklad. Nebudem strácať čas a idem uvariť túto fantastickú drogu.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>