Predstavujem vám môjho skutočného priateľa, ktorý donútil moje obličky dobre fungovať, bez akejkoľvek liečby a zázračne ich vyliečil

Úplne všetky časti tejto rastliny– bobule, listy a korene, a dokonca aj vetvy: absolútne všetky sú užitočné. Pre obličky– predovšetkým!

Opuchy, tmavé kruhy a vačky pod očami, bolesť v boku a ďalších príznakov, je tu „kúzlo“ na zle fungujúce obličky a tomu pomôže divoká ruža. Šípky: obsahujú nielen obrovské množstvo vitamínu C a flavonoidy, triesloviny, katechíny. Rozpúšťa aj obličkové kamene vďaka svojmu zloženiu!

Šípky sú obličkám ako priateľ. Pomôžu rozbiť kamene, vytvoriť zmenu v dôležitom orgáne, zmierňujú zápal. Počas čistenia obličiek čistia aj pečeň!

ZLOŽENIE

  • 2-3 lyžice sušených alebo čerstvých šípiek
  • 500-700 ml vriacej vody
  • termoska
  • slamka na pitie

PRÍPRAVA

  1. Zalejeme vriacou vodu šípky a necháme v termoske cez noc. Ráno nápoj je pripravený!
  2. Vezmite si drink 2-3 krát denne, jeden pohár po jedle. Dôležité! Piť infúziu slamkou, pretože vysoký obsah kyseliny askorbovej môže mať nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu a dokonca aj nápoj môže znečistiť vaše zuby! Užívaním nápoja, musíte piť dostatok vody po celý deň, stiahnú sa všetky škodlivé látky z tela. Koniec koncov, bude toto ovocie mať vplyv na obličky ako kefa!

Bobule šípky majú baktericídny účinok: vo svojom zložení zabijú škodlivé baktérie. Tiež sú cenným multivitamínovým činidlo. Od XVI storočia, boli použité ako liek na skorbut – ochorenie námorníkov z nedostatku vitamínov.

Ak chcete, aby sa obličky ešte dôkladnejšie prečistili a rýchlo ustúpili nejaké problémy, je potrebné dodržiavať diétu bez soli. Čo môže nahradiť soľ? Koriander, rasca, kôpor, petržlenová vňať, citrónová šťava …

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>