Predstavím vám skutočného priateľa, donútil dobre fungovať moje obličky, bez drahých liekov a zázračne ich vyliečil

Absolútne všetky časti tejto rastliny –  bobule, listy, a korene, a dokonca aj vetvy: sú všetky užitočné. Pre obličky – predovšetkým!

 

Opuchy, tmavé kruhy, červené a vačky pod očami, bolesť v boku a ďalších príznakov, je tu „kúzlo“ na zle fungujúce obličky a to pomocník divoká ruža. Šípky: obsahujú nielen obrovské množstvo vitamínu C a flavonoidy, triesloviny, katechíny. Rozpúšťa aj obličkové kamene vďaka svojmu zloženiu!

Šípky sú obličkám ako priateľ. To pomôže rozbiť kamene, vytvoriť zmenu v dôležitom orgáne, zmiernenie zápalu. Počas čistenia obličiek čistí aj pečeň šípka!

ZLOŽENIE

  • 2-3 lyžice sušené alebo čerstvé šípky
  • 500-700 ml vriaca voda
  • termoska
  • slamka na pitie

PRÍPRAVA

  • Zalejeme vriacou vodu šípky a necháme v termoske cez noc. Ráno nápoj je pripravený!
  • Vezmite si drink 2-3 krát denne, jeden pohár po jedle. Dôležité! Piť infúziu slamkou, pretože vysoký obsah kyseliny askorbovej môže mať nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu a dokonca aj nápoj môže znečistiť vaše zuby!Užívaním nápoja, musíte piť dostatok vody po celý deň, stiahnú sa všetky škodlivé látky z tela. Koniec koncov, bude toto ovocie vplyv na obličky ako kefa!

Šípkovou bobule majú baktericídny účinok: vo svojom zložení zabijú škodlivé baktérie. Tiež sú cenným multivitamínovým činidlo . Počnúc od XVI storočia, ktoré boli použité ako liek na skorbut – ochorenie námorníkov z nedostatku vitamínov.

Toto je video o tom, ako sa čistia obličky doma :

Ak chcete sa obličky ešte dôkladnejšie prečistili a rýchlo ustúpili nejaké problémy, je potrebné dodržiavať diétu bez soli. Čo môže nahradiť soľ? Koriander, rasca, kôpor, petržlenová vňať, citrónová šťava …

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>