Pred tým, než niekam vyrazíte vo vysokých podpätkoch, zagumičkujte si dva prsty na nohách. Prekvapí vás dôvod, prečo by ste tak mali robiť

Čoho sú ženy schopné urobiť pre krásu? Vedia, že topánky na vysokom opätku robia nohy dlhšie a štíhlejšie. Žena je tak príťažlivejšia pre opačné pohlavie a cíti sa sexy. Bohužiaľ, táto krása však prináša i svoje obete… Často je nosenie vysokých opätkov veľmi nepohodlné a spôsobuje bolesti. Preferujú ich tie, ktoré nenarástli do svojej vysnívanej výšky a túžia po pár centimetroch navyše, ale i ostatné, ktoré vďaka niekoľkocentimetrovým opätkom kilá v momente „vizuálne“ stratia.

Za krásu sa však musí trpieť. Vedia o tom nositeľky týchto sexy topánok, ktoré im neraz spôsobujú bolesti. Neznesiteľné sú hlavne v prípade, ak ide o novú obuv, ktorú ste ešte nemali na nohe. Keďže sa jej väčšina žien pre to nechce vzdávať, boli by vďačné za šikovný trik, ktorý by fungoval a zmiernil bolesti chodidiel.

Trik, po ktorom sa vám uľaví od bolesti

Výskumníci objavili niečo, vďaka čomu pocítia ženy obrovskú úľavu od bolestí a zároveň si budú môcť vychutnať chôdzu v sexi topánkach. Medzi tretím a štvrtým prstom na nohe sa nachádza nerv, ktorý pri nosení vysokých opätkov spôsobuje bolesť. Údajne pomôže, ak si jednoducho okolo týchto dvoch prstov oblepíte lepiacu pásku či upevníte ich gumičkou. Bolesť pri chôdzi vo vysokých opätkoch pociťujete preto, lebo nervy sú oddelené, čo je tá príčina. Takto by sa vám malo lepšie chodiť a nepohodlie bude preč.

Preto predtým, než budete opäť nosiť vysoké topánky, skúste to takto. Môže sa ukázať, že tento deň v práci bude oveľa príjemnejší, ak nebudete mať nepríjemné pocity.

Noste topánky s opätkami nižšími ako 7 centimetrov. Alebo uprednostnite topánky na platforme, ktoré nohe vytvárajú lepšiu oporu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>