Pred sexom som vždy nosil ponožky … Keď sa dozviete prečo, aj vy to tak urobíte!

Je známe, že väčšina mužov si nechce vzliecť z nôh ponožky počas milostnej záležitosti. Tento neškodný zvyk niekedy vedie mnohé ženy k besnote … Ale nedávno lekári našli logické vysvetlenie tohto správania.

Vedci z univerzity v Groningene v Holandsku ukázali priamu súvislosť medzi vlnenými ponožkami a libido. Vykonávanie rôznych experimentov s účasťou žien, vedci zistili, že dámy, ktoré si ponožky počas sexu nechali na nohách dosiahli orgazmus 1,5 krát častejšie ako bosé krásky.

Sex v ponožkách

Vedci spájajú zvýšenie libida s teplo nohy, ktoré poskytujú ponožky. Keď je žena teplá, cíti sa pohodlnejšie a uvoľnene … Preto sa zvyšuje úroveň emočného spojenia počas sexuálneho styku.

Čoskoro boli výsledky štúdií opäť potvrdené počas štúdia aktivity mozgovej kôry subjektov.

Krásky, ktoré nosili ponožky, si všimli zvýšenú aktivitu amygdaly a prefrontálnej kôry, a to tých oblastí, ktoré ovládajú pocit strachu a úzkosti.

Vedci tvrdia, že ženy, na rozdiel od mužov, oveľa ťažšie zažívajú orgazmus : na to musia úplne relaxovať a byť pokojné. Práve ponožky im dávajú príležitosť mať v čo najkratšom čase pocit bezpečia a pohodlia.

Tento trik môže výrazne zlepšiť kvalitu intímneho života v prípade, že ženské libido je znížené kvôli emocionálnym príčinám, ale nie chorobou.

A ako sa cítite o láskavých radostiach s ponožkami lepšie poraďte to aj svojim blýzkym na sociálnych sieťach, môžno sa im zlepší sexuálny život.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>