Pred použitím tohto krému na tvár si urobte fotografiu a potom po jej použití porovnajte zmenu

Koža je jedným z najotvorenejších orgánov, ktoré máme, takže je neustále ovplyvňovaná všetkými existujúcimi faktormi v životnom prostredí. To vedie k potrebe starostlivejšieho zaobchádzania.

Existuje niekoľko krémov a procedúr, ktoré nám pomôžu postarať sa o pokožku, avšak tieto krémy a procedúry sú často príliš drahé a často spôsobujú vedľajšie účinky na pokožku.

Preto v tomto článku vám ukážeme recept na krém na starostlivosť o pokožku, ktorý vám pomôže vyzerať oveľa mladšie. Čítajte ďalej a vysvetlíme, ako pripraviť tento krém.

Ak chcete, aby pokožka na vašej tvári vyzerala mladšie a čerstvejšie, máte potrebnú nápravu. Tu vysvetľujeme, ako pripraviť recept na dosiahnutie cieľov, a povieme vám, ako ho použiť.

Najprv budete potrebovať tieto zložky:

– 1 lyžicu mandľového alebo olivového oleja
– 2 čajové lyžičky farmaceutickej vazelíny
– 1 čajová lyžička medu
– 1 žĺtok

Ako môžete vidieť, že ingrediencie sú úplne prirodzené, a môžete ľahko kúpiť na trhu, alebo v lekárni. 

Teraz stačí nasledovať kroky varenia a dostanete perfektnú pokožku:

1. Zohrejte vazelínu v hrnci na nízkej teplote.

2. Keď sa úplne stopí, odložte z tepla a umiestnite ďalšie zložky.

3. Veľmi dobre premiešajte všetky zložky.

4. Keď je krém pripravený, presuňte ho do nádoby s vekom.

5. Na použitie by ste ho mali položiť na tvár prstami, uistite sa, že tvár je úplne očistená. Po pol hodine odstráňte krém bavlnou a minerálnou vodou.

Nezabudnite ho použiť dve hodiny pred spaním a používajte ju, kým nezistíte zmeny. Nezabudnite ju nechať v chladničke a kombinovať túto techniku ​​s konzumáciou veľa vody, pretože to vám pomôže očistiť pokožku.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>