Pred nedávnom mi zistili, že mám tuk na pečeni, odkedy som začal piť tento zelený nápoj, doktor neveril, ako sa moje výsledky zlepšili

Detoxické šťavy sú veľmi známe a veľmi konzumované po celom svete, pretože každý recept má vlastné vlastnosti, ktoré odstraňujú rôzne toxíny, ktoré máme v našom tele.

Recept na zelenú šťavu je určený ľuďom, ktorí majú problémy s pečeňovým tukom a chceli by odstrániť tento problém. Zelená šťava má vo svojom zložení prvky špecificky spojené s regeneráciou pečene a jej funkciami.

Okrem toho táto detoxikačná šťava tiež pomáha vyrovnať sa s veľmi ťažkými prípadmi kocoviny, pretože eliminuje prebytok alkoholu v pečeni.

To je dôvod, prečo je zelená šťava vhodná pre ľudí s problémami pečene, rovnako ako ľudí, ktorí sa chcú vysporiadať s účinkami prirodzene.

Je bohatý na antioxidanty a živiny, ako je horčík, prítomný v tmavozelených listoch vo všeobecnosti, rovnako ako omega 3 a 6 prítomné v semene.

Okrem týchto zložiek zelená šťava prináša aj výhody čaju, ktoré sa používajú predovšetkým na riešenie problémov s pečeňou, žalúdkom.

Carqueja má prvky, ktoré pomáhajú stimulovať pečeňové aktivity okrem toho, že majú diuretický účinok.

 

Alternatívne sa Carqueja tiež používa na liečbu chrípky vďaka svojmu protizápalovému účinku a zápche veľmi účinne. So stimulujúcim účinkom sa Carqueja používa aj ako tonikum na boj proti fyzickej únave.

S vysokým obsahom antioxidantov Carqueja pomáha pri omladení pečeňových buniek, okrem toho, že má antimikrobiálny účinok.

Ochranou funkcie pečene a pomáhaním obnoviť pečeň sa používa aj na liečbu cukrovky.
A konečne, zelená šťava recept má tiež jablko a citrónu, ktoré pomáhajú detoxikácii pečene, a preto konečné dodatky k účinku tejto šťavy.

Naučte sa recept na zelenú šťavu:

Zloženie:

  • 1 jablko nakrájané
  • 1 lyžica semien Carqueja
  • 1 kapustový list
  • šťava z 1 citróna čerstvo vylisovaného
  • 1 šálka vody

Spôsob prípravy:

Uvarte 250 ml vody a dajte 1 lyžičku semien, potom to nechajte stáť až do vychladnutia. Preceďte.
Potom čaj, nevarené a zvyšné ingrediencie dajte do mixéra a dôkladne premiešajte.

Ak chcete liečiť pečeňový tuk, vypite aspoň 1 šálku tejto šťavy denne.
Udržujte túto liečbu najviac 40 dní.
Skontrolujte hladinu tuku a v prípade potreby pokračujte v liečbe.
Ak chcete pokračovať v liečbe dlhšie ako 40 dní, pred opätovným začatím liečby spravte 10-dennú prestávku.

Ak neviete, ako sa čaj robí, pozrite si video nižšie:

ZDROJ:.natureba.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>