Prečo by sme mali jesť med s orechmi, je to veľmi populárny 100% prírodný liek pripravovaný albánskymi babičkami

Pamätáte si, keď ste jedli med a orechy? Bude to pravdepodobne z domu babičky. Tento populárny liek, je jednou z najlepších kombinácií, ktoré telu dodávajú všetky základné hodnoty, od vitamínov, minerálov, bielkovín, tukov a uhľohydrátov. 

Príprava je veľmi jednoduchá

Zmiešajte pol kilograma orechov a pol kilogramu surového medu, môžete pridať citrónovú šťavu. Túto zmes by ste mali konzumovať 3 krát denne pred jedlom. 

Orechy sú dve potraviny, ktoré nielen dopĺňajú, ale aj navzájom zvyšujú svoje hodnoty. 

V čom pomôže táto kombinácia

1. Krvný tlak

Odporúča sa používať 100 gramov orechov a 100 gramov medu každý deň po dobu 45 dní v rade. Uistite sa, že máte dostatok týchto dvoch produktov a pamätajte, že vlašské orechy majú preháňavý účinok.

2. Potlačte anémiu

Zmiešajte 500 gramov medu s 500 gramami sušených orechov a citrónovou šťavou. Prednostne môžete pridať až 3 citróny. Vložte hmotu do sklenenej nádoby. Vezmite jednu polievkovú lyžičku trikrát denne, pol hodiny pred každým jedlom. 

3. Pre imunitu

Môžete pripraviť rovnaké množstvo medu a orechov a zmiešať ich. Pridajte citrónovú šťavu. V tejto receptúre sa bežne používajú mokré orechy, ale na rôznych miestach sa používajú aj zrelé orechy. Pečte orechy v rúre niekoľko minút pri teplote 150 ° C. 

4. Excellentná bolesť hlavy

Táto kombinácia lieči bolesti hlavy, takže namiesto užívania liekov konzumujte jednu až dve polievkové lyžice medu a orechov denne. Tento recept vám tiež pomôže, ak trpíte nespavosťou alebo problémami, ako sú žalúdočné vredy. Vezmite 20 gramov varených orechov a nalejte do vriacej vody. Preceďte a budete mať prospech z tekutiny podobnej mlieku. Pridajte dve polievkové lyžice medu a piť dve až tri polievkové lyžice pol hodiny pred každým jedlom.

ZDROJ:safa.al

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>