Preč s druhou bradou! Stačí namočiť froté uterák v slanej vode

Nie je potrebné mať väčšiu váhu, aby ste boli majiteľom druhej brady. Tento nepríjemný jav sa môže spájať s genetikou, chorobami štítnej žľazy, slabým tónom pokožky, spánkom na vysokom vankúši, nesprávnym držaním tela, čítaním v ležiacej polohe atď.

Dvojitá brada

Druhá brada je stredný zradca, ktorý zrádza náš vek a zkazí vzhľad. Ak sa nedostatky postavy stále môžu skrývať s pomocou správneho oblečenia, potom dvojitá brada je situácia komplikovanejšia.

Keď tvárové svaly už nie sú schopné udržiavať tukové tkanivo pod kožou, tuk sa začína „prehýbať“ a pretrháva oválnu tvár. Veľa žien a mužov má obavy, ako sa zbaviť druhej brady bez operácie.

Mala som šťastie, že moja stará mama ma naučila každé ráno po umytí, aby som si na bradu položila chrbát svojej ruky. Vďaka tomuto jednoduchému rituálu vždy vyzerala mladšie ako som v skutočnosti mala.

AKO ODSTRÁNIŤ DRUHÚ BRADU

 1. Ráno umyte tvár a krk studenou vodou. Môžete použiť kocku ľadu.
 2. Stojte pred zrkadlom a urobte údery na zadnej strane oboch rúk, hladko sa pohybujú od stredu brady k lalokom uší.
 3. Potom začnite veľmi rýchlo pokožku bradu s oboma rukami so zadnou časťou prstov. Posuňte smerom od stredu brady až k ušiam. 
 4. Po 1 až 2 minútach počkajte, kým necítite miernu necitlivosť pokožky na brade.
 5. Opláchnite svoju tvár a krk opäť studenou vodou, osušte pokožku ružou a naneste výživný krém. 

Mám naozaj rada toto cvičenie, pretože to môže byť vykonané kdekoľvek: v práci, pri počítači, pri sledovaní filmu a vašej obľúbenej televíznej série, pred ranným a večerným použitím krému. Takéto pohyby sú veľmi príjemné, okamžite pocítite, ako sa pokožka zahrieva a jej tón stúpa.

Existuje ďalší účinný spôsob, ako rýchlo odstrániť druhú bradu. Tiež som sa naučila od svojej múdrej babičky. Pomohlo to môjmu priateľovi vytiahnuť oválnu tvár a získať sebavedomie. Toto cvičenie je vhodné pre tých, ktorí sú ochotní intenzívne bojovať proti nedostatkom.

 

ZLOŽKY

 • 1 polievková lyžica vody
 • 1 polievková lyžica soli
 • 1 polievková lyžica jablčného octu
 • malý čistý uterák

POSTUP

 1. Zmiešajte všetky zložky.
 2. Uterák namočte v pripravenom roztoku. Potom ho zatočte, ako keby ste ho žmýkali rukami.
 3. S takýmto uterákom si čo najčastejšie položte na bradu. Uterák by mal byť neustále navlhčený v roztoku.
 4. Potom urobte ten istý postup s uterákom namočeným v horúcej vode.
 5. Po ukončení procedúry dobre umyte krk, osušte ju suchým uterákom a naneste krém.
 6. Robte túto masáž denne: 1-2 minúty za studena a 1-2 minúty s teplým uterákom.

Okrem aktivácie metabolizmu v pokožke pôsobí toto cvičenie ako prirodzený výťah na bradu. Navyše, poklepaním s mokrým uterákom súčasne utiahnite previsnuté tváre.

Ak budete robiť všetko neustále, tvrdohlavo a pravidelne, potom do 2 týždňov bude koža na krku a bradu výrazne posilnená, tvar tváre bude narovnaný. Tieto jednoduché cvičenia zaberú veľmi málo času.

Nečakajte, keď vám vek zmenší váš vzhľad mimo uznania. Začnite bojovať proti znetvoreniu tváre práve teraz! Bez veľkého úsilia a málo peňazí môžete získať pekný vzhľad.

ZDROJ.takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>