Prebúdzate sa každú noc pravidelne? Povieme vám, čo to znamená! Je dôležité poznať príčinu tohto problému

Neuveriteľné! Tak ! Teraz už celú noc spávam zdravo!

Vnútorné hodiny sú zabudované do tela, čo nám pomáha ovládať naše fyzické funkcie. Okrem toho treba spomenúť, že fyzické a duchovné zdravie by sa nemalo posudzovať samostatne, pretože sú úzko spojené.

Povaha distribúcie energie v rôznych oblastiach tela v rôznych časoch zaujíma osobitné miesto v tradičnej čínskej medicíne, čo naznačuje, že telo venuje rôzne energie rôznym orgánom počas 24-hodinového cyklu.

Takže ak sa prebudíte v rovnakú dobu nepretržite, môže to znamenať, že niektoré z vašich energií je blokovaný, čo narušuje prirodzenú rovnováhu. Príčinou sú fyzické aj emocionálne problémy.

Ponúkame vám zoznam času a orgánov, s ktorými sú spojené, ktoré vám pomôžu určiť hlavnú príčinu príznakov, ktoré prežívate.

Čas prebudenia a to, čo znamenajú

od 21:00 do 23:00

Obdobie od 21:00 do 23:00 je čas, kedy väčšina ľudí ide do postele. Mali by ste vedieť, že toto je čas, kedy endokrinný systém obnoví svoju rovnováhu a produkuje enzýmy.

Hormóny a metabolizmus sú riadenédo  endokrinného systému, čo znamená, že ak máte problémy so zaspávaním práve v tejto dobe, je veľmi pravdepodobné, že máte príliš emocionálny stres.

Ďalším dôvodom môže byť podvýživa alebo ťažké jedlá jedené neskôr.

23 hodín až 1 hodina.

Toto je čas, kedy sa iná energia zmení na jang, takže sa v tomto čase pravidelne prebúdzate, môže to byť kvôli odporu, že nemôžete sa uvoľniť.

Energetický jang je extrémne aktívny a telo ho drží do druhého dňa. Ak chcete vyriešiť túto situáciu, odporúčame vám zostať pokojný, šetriť energiu a posilňovať lásku a pozitívne pocity.

Pokiaľ ide o fyzické príčiny, je veľmi pravdepodobné, že budete jesť nezdravé tuky, ktoré spôsobia, že žlčník je zaťažený a nerobí nič z ich spracovaním.

od 1 hodiny do 3 hodiny

Toto je čas, keď telo vykonáva proces detoxikácie a obnovy. Pečeň sa zbavuje toxínov a vytvára čistú krv. Prebudenie počas tejto doby môže naznačovať negatívne emócie, ako je hnev a frustrácia.

od 3:00 do 5:00.

Obdobie od 3:00 do 5:00 je čas, kedy sa pľúca očistia a naplnia telo kyslíkom. Keď sa pozrieme na duchovnú stránku vašich problémov s pľúcami, môže to byť spôsobené smútokom a skľučujúcimi prejavmi. Ak sa počas tejto doby prebúdzate, skúste vykonať dychové cvičenia.

od 5 hodiny až 7 hodiny

Počas tejto doby je hrubé črevo veľmi aktívne, zničí toxíny a čistí telo. Neustále prebúdzanie v tejto dobe môže byť spôsobené nesprávnou výživou alebo jedlom jedením príliš neskoro.

ZDROJ:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>