Pradávny recept na magický čaj: rozpúšťa obličkové kamene, čistí pečeň a ničí rakovinové bunky

Jedna z najviac zdraviu prospešných rastlín na Zemi – zázvor, je bohatý na liečivé vlastnosti, medzi ktorými znižuje zápal, stimuluje trávenie a zvyšuje imunitu.

Zázvor vďačí za svoju chuť a vôňu niekoľkým rôznym esenciálnym olejom: gingerolu, shogaolu a zingerónu. Tieto činidlá majú skutočne silné antiparazitické, antifungálne, antivírusové a antibakteriálne účinky, ktoré môžu zmierniť bolesť, zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, zmierniť astmu, posilniť imunitu a stimulovať trávenie.

Výhody zázvorového čaju

Zázvorový čaj je úžasný prostriedok na liečbu boľavých svalov, nachladnutia, chrípky a bolesti hlavy. Tento nápoj môže skutočne zničiť vírus spôsobujúci chrípku, opary a bežné prechladnutie.

Okrem toho, len šálka čaju každý deň môže výrazne znížiť riziko mŕtvice kvôli skutočnosti, že zázvor rozpúšťa tukové ložiská, ktoré v skutočnosti blokujú tepny.

Navyše, vďaka termogénnym vlastnostiam zázvoru má táto zelenina schopnosť zlepšovať krvný obeh a dodávať kyslík, minerály a vitamíny do buniek v tele.

Navyše vysoký obsah antioxidantov úspešne eliminuje infekcie a zlepšuje imunitný systém.

Príprava zázvorového čaju

Zloženie:

Návod:

Tento proces prípravy čaju je veľmi jednoduchý. Po pridaní kurkumy a zázvoru vo vriacej vode, znížte teplo a potom ho nechajte variť 7-10 min.

Pridajte kokosové mlieko a preceďte čaj do šálky. Zlepšite svoju chuť čaju pridaním organického medu. Vychutnajte si jeden z najzdravších nápojov!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>