Pozrite si svoj tvar nosa v zrkadle a prečítajte si čo prezradí o vašom charaktere, ani by ma nenapadlo, čo sa o sebe dozviem

Izraelský vedec Abraham Tamir z univerzity. Ben-Gurion prišiel k dosť nečakanému záveru. Podľa nášho názoru môže tvar nášho nosu rozprávať o našej osobnosti viac ako my. Budeme sa kontrolovať?

1. Nubianský nos

Majiteľ takéhoto nosa je skutočný optimista, ktorý nájde cestu z akejkoľvek situácie. Okrem toho ste celkom zvedaví a vždy sa snažíte pomáhať ostatným.

2. Grécky nos

Ste dosť praktický ako v živote, tak v podnikaní. Skúste to spravidla od seba, pretože príliš veľa pozornosti na seba sa vám nepáči. Pocity a emócie sú zriedkavé, ale pri uzatváraní kamarátstiev ľudí vždy ostávate verní.

3. Rímsky nos

Myslíte si, že mimo boxu, sa v konfliktných situáciách môžete správať veľmi nezištne, obhajujete svoje pohľad a kvôli dosiahnutiu tohto cieľa ste pripravení ísť do tuhého.

4. Eaglový nos

Pod vaším citlivým vedením je každý podnik odsúdený na úspech. Bude to formálne alebo neformálne. Toto všetko, pretože v práci sa správate veľmi úprimne.

5. Hore nos

Vaša nepredvídateľnosť a spontánne rozhodnutia nie sú veľmi obľúbené u ľudí okolo vás. V tomto prípade princíp „menej slov, viac podnikania“ – to je presne o vás.

6. Rovný nos
Ste skutočný hurikán! Vaše pocity vždy prevažujú nad mysľou a je lepšie pre tých, ktorí sú okolo vás, aby sa nad vami nepoukazovali, pretože od vás nech nečakajú milosť.

7. Nos s malým nárazom

Ste veľmi veľkorysí a nikdy neopustíte svojich blízkych v problémoch, ale ľudia to okolo vás často neocenia. A márne! Koniec koncov, ste osoba veľmi jemnej emocionálnej organizácie a je ľahké vás uraziť.

8. Nos s nárazom

Ste celkom jemný človek, viete, čo je úprimná láska a radi ju darujete svojim blízkym. Viete, ako byť priateľom a počúvať lepšie ako ostatní.

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý – nezabudnite napísať do komentárov všetko, čo si myslíte, a tiež zdieľať tento záznam na Facebooku.

ZDROJ:darada.co

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!