Pozrite sa, prečo je lepšie spať bez spodných nohavíc

Podľa msn.com , spanie bez nohavičiek je lepšie pre ženy a gynekológovia si vymieňajú mnoho výhod. Preto, ak spíte v nohavičkách, spoznajte názor gynekológov a možno budete meniť svoje návyky.

Spanie bez nohavičiek

Gynekológka pôrodníčka Nicole Sochacki-Wójcicka hovorí, že spánok bez spodných nohavíc znižuje riziko intímnych infekcií, pomáha pri chudnutí a zlepšuje vzťahy medzi partnermi. Cituje príbeh svojho života, kde ako dieťa spala bez spodných nohavíc pod pyžamom, pretože to chcela jej matka. Keď dospela zmenila to, začala nosiť nohavičky každý deň.

Čo to spôsobilo? 

Opakujúce sa intímne infekcie. Moja matka mi vždy hovorila, aby so spávala bez nohavičiek. Teraz som pochopila, aká je pravda v jej slovách.

Je to o vysielaní. Sliznica pošvy a žľazy, ktoré sa v nej nachádzajú, produkujú hlien, ktorý je veľmi dôležitý. Ak nemáte na sebe počas spánku nohavičky, bude to jednoducho menej. Vyrába sa pevnejšie v dôsledku priblíženia vášho partnera, či už ide o hygienickú vložku. Je to len funguje.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>