Pozrite sa, ako sa môžete zbaviť celulitídy pomocou jedlej sódy

Celulitída postihuje mnoho žien bez ohľadu na vek. Toto nie je problém, ktorý poškodzuje naše zdravie, ale väčšina z nás by sa ho chcela zbaviť estetickej povahy. Často sa tomu hovorí pomarančová kôra kvôli štruktúre, ktorá pripomína pomaranče. Existuje veľa dôvodov pre celulitídu a nemusí to súvisieť s telesnou hmotnosťou. Ovplyvňuje to aj životný štýl, naša strava a hormóny. Na boj proti celulitíde je dôležité zabrániť zadržiavaniu vody a konzumovať výrobky, ktoré urýchľujú metabolizmus. Ak použijete tieto dve metódy, určite znížite viditeľnosť celulitídy. Na tento účel existuje veľa rôznych procedúr a dnes vám predstavíme jednu z nich na základe jedlej sódy.

Na starostlivosť o pokožku použijeme dva výrobky

Bude to jedlá sóda a med. Nezabudnite, že efekty sa neobjavia okamžite. Potreba pravidelnosti. Fungovanie takejto zmesi je jednoduché. Zlepšujeme prietok krvi a lymfy, a tak sa zaoberáme viditeľnou celulitídou. Okrem toho má jedlá sóda peelingové vlastnosti, a preto nám pomáha odlupovať starú epidermu. Ak máte čas, použite ho jedenkrát denne. Ak nemáte čas, tak aspoň 2-3 dni v týždni. Nezabudnite, že musíte pravidelne sledovať výsledky.

prísady:

  • 1 lyžica jedlej sódy
  • 1 polievková lyžica medu
  • voda

Jedlú sódu zmiešajte s medom a potom ju jemne rozriedite vodou. Nemôže byť vodnatá, pretože počas používania steká. Najvýhodnejšie je použiť tento peeling počas sprchovania. Kožu s ňou masírujeme niekoľko minút a opláchneme. Urobte dosť, aby ste mali všetky časti tela, kde ich chcete použiť.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>