Pozrite sa, ako jednoducho sa dajú vyčistiť črevá a popritom schudnúť 9 kg za 3 týždne

Nie je možné skrývať, že naša strava dnes nie je najzdravšia. Dominujú tuky a spracované výrobky, ktoré sú rýchle, lacné a ľahké. Bohužiaľ nie sú zdravé. Naše črevá sa preto čistia dostatočne rýchlo a to vedie k tvorbe črevných usadenín. Môžu vážiť niekoľko kilogramov. Toto však nie je jediný problém. Pomaly otrávia naše telo toxínmi, ktoré sa znova dostávajú do krvi z čriev. Preto sa oplatí použiť toto jednoduché čistenie, ktoré pomôže vyčistiť črevá usadenín. To nielen zlepší vaše zdravie alebo pohodu, ale tiež vás stratí o niekoľko kilogramov.

Ako očistiť črevá od usadenín

Čistiace ošetrenie bude pozostávať z vytvorenia nápoja z prírodných ingrediencií, ktoré majú čistiace vlastnosti. Pite to každý deň po dobu troch týždňov. Už ho však viac nepoužívame. Nezabudnite, že toaletu budete používať častejšie, preto musíte piť viac vody, aby sa dehydratovala.

prísady:

  • 1 lyžica ľanu
  • 1 jablko
  • 1 polievková lyžica medu
  • 250 ml vody
  • 1 polievková lyžica Chia

Jablko by sa malo umyť, stred odstrániť a nakrájať na menšie kúsky. Potom všetko vhoďte do mixéra a vytvorte nápoj. Nezabudnite sa každý deň osviežiť.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>