Pozor! Varujte rodinu! Čínske spoločnosti zachytili výrobu falošnej ryže z plastu! 3 taniere falošnej ryže = 1 plastová taška

Ako sa ukázalo, čínske spoločnosti pravidelne vyrábali falošnú plastovú ryžu už niekoľko rokov. Niekedy to bolo vyrobené zo zemiakov na simuláciu zrna ryže. Tieto falošné zrná ryže vyzerajú presne ako ryža, ale po varení zostávajú tuhé. Už dlhé roky sa Číňania snažili falošovať to, aby znížili náklady, a neuveriteľne väčšina spotrebiteľov si to nevšimla!

Novinár z tlačovej agentúry Blue Ocean infiltroval jeden z týchto pretekov, a bol schopný sa naučiť, že vo väčšine prípadov sfalšovali dlhozrnnú ryžu.

Aby bolo čo najmenšie podozrenie, v každom vrecku sa malé množstvo skutočnej ryže zmieša s falošným. Falošná ryža je rozprašovaná tak, aby napodobňovala arómu a vôňu ryže, potom balenie a distribúciu tovaru po celej Číne. Odhalil tiež, že z 10 miliónov ton dlhozrnnej ryže vyrobenej každý rok asi 9 miliónov nie je ryža.

Čo je ešte nechutné – ak zjete tri taniere takejto ryže, bude to rovnaké ako skutočnosť, že zjete celú plastovú tašku. Môžete si len predstaviť, čo sa stane s tráviacim systémom a zdravím, ak budete jesť plastovú tašku. Môže to byť smrteľné.

Zvlášť strašidelné, keďže v priemere čínsky občan konzumuje pol kila ryže každý deň. Predaj falošnej ryže je podľa kórejských časov veľmi ziskový a okrem toho – „IT“ je už na poličkách po celom svete.

K tomuto dátumu sa tento syntetický produkt našiel v Indii, Indonézii, Vietname, Singapure a filipínska vláda vyšetruje správy o plastovej ryži. Doteraz sa ryža nenašla v post-sovietskych krajinách a USA, ale vzhľadom na to, že Čína zaznamenala dlhú históriu, myslíte si, ako dlho to bude trvať, než sa objaví?

Zdieľajte tieto informácie, varujte svojich blízkych!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>