Povedali, by ste, že táto krásna žena má 50 rokov? Ak chcete vedieť, ako je to možné, čítajte a robte presne to čo robí ona a môžete tak vyzerať aj vy

Nie, nerobíme si srandu! Tejto žena je skutočne 50 rokov. Vy sa teraz zrejme pýtate sami seba: „Ako je to možné?“ Odpoveď je vskutku jednoduchá. Čítajte ďalej a v tomto článku sa dozviete, v čom tkvie tajomstvo jej mladistvého vzhľadu.

Jej meno je Candy Lo a ako sme už uviedli, ho jej 50 rokov. Pokojne si ju môžete vygoogliť, ak chcete. Je naozaj ťažké tomu uveriť, hlavne keď sa pozrieme na jej krásnu, bezchybnú pleť, na ktoré nie sú vidieť žiadne vrásky a k tomu ešte jej super štíhla postava.

Táto čínská modelka sa v súčasnosti stále pomerne veľkým hitom potom, čo vydala svoje nové foto album s názvom „Nadčasová“. Navyše Candy je aj matkou 3 detí, s ktorými dnes žijú v Hong Kongu. Ako sme už uviedli, nejde o žiadny vtip. Nejde ani o botox, úpravu fotiek vo Photoshope, či dokonca plastickú operáciu.

Jej tajomstvom je jeden starodávny recept na domácu pleťovú masku, ktorú si na tvár aplikuje každú noc predtým, než si ľahne a ide spať. Dnes sa s vami o jej recept podelíme. Je nadmieru jednoduchý, úplne postačí, ak sa budete riadiť pár základnými pokynmi.

Ingrediencie:

K výrobe tejto masky budete potrebovať len suroviny, ktoré už aj tak zrejme máte doma:

  • 100 ml vody
  • 1 polievkovú lyžicu kukuričného škrobu
  • 5 polievkových lyžíc čerstvej mrkvovej šťavy
  • 1 polievkovú lyžicu smotany

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>