Používajte tieto 4 prísady a krk a dekolt budete mať, akoby ste mali 20 rokov

Zbavte sa vrások a rýchlo! Úžasné výsledky!

Vrásky na krku a v oblasti sa objavujú o niečo skôr ako u ostatných, a preto sa oplatí venovať im väčšiu pozornosť a budete sa môcť vyhnúť nepríjemným vráskam a ochabnutej pokožke.

Vrásky na krku a na dekolte môžu byť spôsobené súčasným spánkom. Vyberte si polohu na spanie, ktorá nebude vyvíjať tlak na krk a hrudník.

Väčšina ľudí sa sústredí na používanie hydratačného krém na tvár a zabudne ich použiť na krk adekolt. Z tohto dôvodu bude pokožka v týchto oblastiach dostávať menej vlhkosti a živín.

Medzi rôznymi dôvodmi je nadmerná expozícia slnku hlavnou príčinou dvojitého ošetrenia, vrásky, pretože ultrafialové lúče poškodzujú pokožku a urýchľujú starnutie. Na ochranu tváre, krku a hrudníka použite opaľovací krém.

Aloe vera a olivový olej môžu pomôcť znížiť a zbaviť sa vrások na krku a oblasti krku.

Aloe obsahuje kyselinu jablčnú, ktorá môže pomôcť zlepšiť elasticitu pokožky.
Môžete použiť aloe vera gél priamo z plachty, stačí vytlačiť tekutinu z plachty a naniesť ju na krk a hrudník a nechať pôsobiť 20 minút. Potom ich opláchnite teplou vodou.

Ďalšou možnosťou je kombinácia aloe vera a vitamínu E, zmiešajte obsah 2 – 3 kapsúl s 1 čajovou lyžičkou aloe gélu a naniesť na postihnuté miesto 30 – 35 minút a potom opláchnuť teplou vodou.

Olivový olej obsahuje antioxidanty a vitamíny A a E, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku čistú a bez vrások. Stačí aplikovať priamo na pokožku a masírovať 5-8 minút. Olivový olej obnovuje staré bunky a podporuje vzhľad nových.

Môžete tiež zmiešať olivový olej, med a glycerín, aby ste vytvorili silnejšiu masku. Zmiešajte prísady v rovnakom množstve a naneste zmes na pokožku a masírujte 2-3 minúty, potom nechajte pôsobiť 15-20 minút. Táto zmes odstraňuje odumreté bunky a omladzuje pokožku.

Pamätajte, že nedostatok vlhkosti v tejto oblasti prispieva k rýchlemu vytváraniu vrások a vrások, preto je vždy potrebné zvlhčiť pokožku oblasti krku a hrudníka, aby sa zabránilo vráskam.

Okrem toho udržiavanie vyváženej stravy pomáha liečiť starnutie buniek zvnútra a získate oveľa efektívnejší výsledok.

ZDROJ.jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>