Potraviny, ktoré sú prísne zakázané jesť na prázdny žalúdok

Aby sa znížilo riziko mnohých ochorení v dôsledku nesprávnych stravovacích návykov, je dôležité vedieť, aké potraviny budú škodlivé, ak je prázdny žalúdok.

CITRUSY: Tieto plody môžu spôsobiť alergiu, rovnako ako gastritídu, ak sú jedené na prázdny žalúdok. Preto sa odporúča pred raňajkami piť pohár pomarančového džúsu, raňajky ovsené vločky.

-BANÁNY: Obsahujú veľa horčíka, ktorého obsah reguluje činnosť kardiovaskulárneho systému. Ak ich používate na prázdny žalúdok, vystavujete sa riziku porušenia rovnováhy medzi vápnikom a magiou.

SUROVÁ ZELENINA: Kyseliny, ktoré sú obsiahnuté v surovej zelenine, môžu dráždiť žalúdočnú sliznicu. Koledujete si o vznik vredov a gastritídy.

– JOGURT: Prekvapivo bol do tohto zoznamu zahrnutý aj jogurt. Ráno telo nepotrebuje jogurtové baktérie. Preto je prínos jogurtu na lačno nulový. Je lepšie ho používať 2 hodiny po raňajkách alebo večer.
– STUDENÉ NÁPOJE: Studené nápoje nemôžu správne začať tráviaci proces ráno. Lepšie je ich nahradiť teplými.
SLADKOSTI: Na prázdny žalúdok nie je dobré jesť žiadne sladkosti. Pretože pankreas nemôže po prebudení produkovať správne množstvo inzulínu.
– KÁVA: Negatívne ovplyvňuje vaše zdravie káva na prázdny žalúdok. Káva nakoniec dráždi žalúdočnú sliznicu a produkuje žalúdočnú šťavu. Po čase sa môže vyvinúť gastritída.

 

ZDROJ:.mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>