Postačí vám jeden pohár tohto zázraku a on vám vyčistí dokonale črevá za 30 minút

Trávenie je proces, ktorý je komplikovaný a tým, že jeme nezdravá a práve zle stráviteľné jedlá, mu moc nepomáhame. Ak trávenie funguje zle, trpí tým celé telo, pretože nedostáva potrebné výživné látky. V črevách sa tak neskôr začína hromadiť odpad, ktorý by mal ísť z tela von. Ak če človek nedokáže dobre vyprázdniť, vedie 
to k veľkým problémom.

Aby sme zabránili všetkým komplikáciám, je dobré z času na čas si svoje črevá prečistiť a to minimálne 2x do roka. Počas používania tejto kúry je dobré jesť zdravé jedlá a zeleninu, aby mohol žalúdok dobre pracovať. Dobré je aj ovocie, pretože obsahuje veľký počet vlákniny.

Ak sa rozhodnete túto kúry skúsiť, prospeje to vašim črevám aj celému vášmu telo. Odstráni sa tak nestrávené alebo zle strávené zvyšky jedla a nezostávajú tak v tele ďalšie toxické látky. Vďaka tomuto triku neulevíte iba svojim črevám, ale dokonca zhodíte pár kíl navyše, pretože vaša tráviaca sústava bude opäť fungovať tak, ako by mala.

Prečistite si črevá rýchlo!

Postačí vám jablká a citróny. Pokiaľ si odšťavíte citrón a jablko, dostanete výbornú tekutinu na prečistenie vašich čriev.

postup:

Vezmeme 4 jablká a odšťavíme je v odšťavovači aby sme získali 3dcl čerstvej šťavy. Potom rozpolíme jeden citrón az každého vytlačíme všetku šťavu. Obe šťavy zmiešame dohromady a nápoj je tak hotový.

Keď nápoj pripravíte, tak ho vypite čo najskôr, kým je čerstvý. Práve keď je čerstvý obsahuje dostatok vitamínov a ďalších látok, ktoré vám pomôžu od problémy s vyprázdňovaním. Najlepší čas na tento nápoj je na lačný žalúdok ihneď ráno. Po ďalšej pol hodine vypite ďalší pohár tejto zmesi a opakujte to tak 3 nasledujúce dni.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>