Posilnite svoje vlasy. Medová maska je na to odborník

Chcete spevniť vlasy? Túto masku je vhodné uložiť. Zima nebude trvať dlho a vlasy potom budú pri koreňoch mastné a konce budú suché. Takéto vlasy by mali byť zvlhčené a spevnené. To sa dá urobiť pomocou vhodných masiek, a väčšina z nich môžete urobiť sami.

prísady:

  • 250 ml vlažnej vody
  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 lyžička octu jablčného muštu
  • 1 čajová lyžička olivového oleja

príprava:

Roztopte med vo vlažnej vode, potom pridajte ocot a olivový olej. Najlepšie je, samozrejme, urobiť to pri večernom kúpeli. Pred umývaním hlavy opláchnite vlasy touto zmesou a dobre ich otrite. Potom to nechajte na pokožke hlavy a pokračujte v umývaní celého tela. Po dokončení umývania tela si umyte hlavu obvyklým spôsobom. Ak máte vlasový kondicionér, oplatí sa používať po celom ošetrení.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>