Poradíme vám odstrániť vši okamžite s týmto jednoduchým, bezpečným a prírodným liekom, tu je návod…

Odstránenie vši je nepochybne zložitý proces. Štúdie ukazujú, že jedna vša môže vyliahnúť až 300 vajíčok počas šiestich dní. Keď sa začínajú objavovať vši, je dôležité byť aktívny, a zbaviť sa ich. Hlavové vši sú tiež veľmi nákazlivé. Aby ste sa prirodzene zbavili vši, musíte urobiť niekoľko krokov.

Ako sa zbaviť vší pomocou tohto jednoduchého, prírodného lieku

1. Použite jablčný ocot
V závislosti od množstva vlasov zmerajte veľké množstvo jablčného octu a naneste ho na celú hlavu a vlasy. Jablčný ocot sa vyznačuje vlastnosťami, ktoré sú zodpovedné za rozklad vší a spláchnutie zvyškov. Po zaschnutí vlasov a vlasovej pokožky v jablkovom octe, vysušte vlasy. Neoplachujte vodu ešte. Až neskôr,po niakej hodine po usušení hlavy.

2. Použitie zmesí olejov
Olejové zmesi sú veľmi užitočné na odstránenie akýchkoľvek problémov s vlasmi. Pri problémoch, ako sú vši, použite zmes kokosového oleja a olivového oleja. Očistite pokožku hlavu olejom. Každé pramene potrite hrubou vrstvou oleja. Kokosový olej má schopnosť usmrtiť na hlave vši v dôsledku zadusenia. Extra panenský olivový olej je najčistejšou formou povesti, že je prirodzeným bojovníkom baktérií a húb. Ponechajte túto zmes na vlasoch dve alebo tri hodiny.

3. Prečesávajte vlasy. 
Pre tento krok je veľmi užitočné použiť hrebeň na odstránenie vší. Môžete tiež použiť pinzetu. Avšak hrebeň na odstraňovanie vši je to vynikajúca investícia pre elimináciu vši. Prečesávajte vlasy, až dovtedy pokiaľ olej a jablkový jablkový ocot vykonávajú svoju prácu.

4. Šampón. 
Po odstránení vší a prečesávaní vlasov je čas použiť šampón. Šampón s mäty je vynikajúci na odstraňovanie olejov. Do šampónu pridajte niekoľko kvapiek oleja z čajovníka. Olej z čajovníka pomáha eliminovať stopy po oleji. Po umytí vlasov naneste na vlasy zmes čajovníka a vody. Tento proces pomáha znižovať pravdepodobnosť, že sa vši objavia na vlasoch.

 ZDROJ:http://fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>