Popálili ste si horúcim nápojom jazyk? Jediné, čo musíte urobiť, je použiť tento šikovný trik

Iste ste si už aspoň raz spálili svoj jazyk. Nie je to pekný pocit, ale čo robiť, aby ste čo najskôr uhasili bolesť horiaceho jazyka? Povieme vám, ako na to. Jediné, čo musíte urobiť, je použiť tento šikovný trik!

Ako zmierniť popálenie jazyka

Jedným zo spôsobov, ako môžete použiť, je použitie cukru. Ak sa spálite v jazyku, vezmite si do úst lyžičku cukru. Uvidíte, ako rýchlo dokáže odstrániť pocit pálenia. Ale toto nie je jediný spôsob, ako ho môžete použiť!

Ak nemáte po ruke misku s cukrom, snažte sa čo najskôr piť studenú vodu. Rovnako ako pri pálení prstov, tiež zmierňuje pálenie pri popáleninách jazyka. Ďalšia vec môže byť studený prírodný jogurt. Vezmite si ho na jazyk a podržte ho, kým nezmizne pocit pálenia.

Posledným spôsobom, ktorý vám chceme predstaviť, je používanie medu, ktorý funguje analogicky ako cukor. Stačí použiť lyžicu, dať si na jazyk a čakať. Na to pôsobí ako prírodné antibiotikum a zabraňuje infekcii.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>