Ponorte nohy do octu raz za týždeň a uvidíte, ako neuveriteľne zmiznú všetky vaše choroby!

Ako všetci vieme, ocot je nielen nástroj používaný pre vašej kuchyni, ale má oveľa viac výhod, a budeme vám ich dnes prezentovať. Tento výrobok vám prinesie neuveriteľné výhody jednoducho pomocou toho, že raz týždenne si namočíte v ňom nohy. Áno, nohy, aj keď to znie veľmi podivne.

Hoci to znie trochu nepohodlné pre mnoho ľudí sa zdá, že tento produkt vám pomôže eliminovať baktérie a choroboplodné zárodky, ktoré vás môžu ovplyvniť. Ak sa chcete zbaviť kurích ôk, stačí len ponoriť nohy v zmesi rovnakých dielov octu a vody po dobu 45 minút (najlepšie teplej vody), a potom trieť nohy pemzou, uvidíte, ako rýchlo mozole zmiznú a vaša koža sa stáva veľmi jemná. Ak chcete vedieť, ako ju používať, pokračujte v čítaní príspevku, ktorý vám dnes predstavujeme a dozviete sa o jeho výhodách. Dúfame, že sa vám tobude páčiť.

 Jablčný ocot

Hlavná postava v tejto receptúre nie je nič iné ako slávny jablčný ocot. Tento postup na ošetrenie nôh jablčného octu sa nazýva kúpeľ na nohy. Samozrejme, už ste o tejto technike počuli a používa sa už mnoho rokov vo všetkých častiach sveta a to je vďaka výhodám, ktoré prináša. Ocot, môžeme použiť na potlačenie respiračných problémov, zažívacieho systému a dokonca aj s ním schudnúť, pozoruhodne vykonáva túto prirodzenú liečbu. V závislosti od toho, ako ho používame, a s tým, čo ho zjednocujeme, môžu byť výsledky pozoruhodné.

Tento kúpeľ na nohy pozostáva z teplej vody a môžeme pridávať bylinky, koreniny alebo dokonca aj aromatické soli.

Dôvody pre vytvorenie kúpeľa nôh s jablčným octom: – to je miesto, kde sa väčšina mikróbov hromadí. Tento druh baktérií môže spôsobiť tieto hrozné kukurice, suché nohy, drsnosť a dokonca aj infekcie.

Kúpeľ nôh bude vaše nohy dezinfikovať, a môžete ukončiť huby a baktérie, ktoré spôsobujú zápach nôh.

postup:

Ohrievajte vodu, kým nie je teplá, od 15 do 18 stupňov. Nie je to veľmi horúce, vložte túto vodu do vane alebo kontajnera, kde môžete vložiť nohy, aby ste ich namočili a pridajte plný pohár jablčného octu. Ak chcete, môžete pridať niekoľko kvapiek levanduľového esenciálneho oleja na zlepšenie zápachu a stimuláciu spánku. Spravte si tento kúpeľ na nohy po dobu 15 minút.

Medzi ďalšie použitia jablčného octu nám pomáha bojovať proti lupinám, zmierňuje bolesť hrdla, odstraňuje nepríjemné vône z nášho domova a znižuje nepríjemný zápach topánok.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>