Pomocou tejto kúry iba zo 4 ingrediencií vám narastú nechty za neuveriteľne krátku dobu

Ženy si dávajú záležať so svojom vzhľade. K tomu neodmysliteľne patrí aj nechty. Často sa nám zdá, že nechty rastú pomaly. Keď už aj sú ako-tak dlhé, príde moment, kedy sa nám jeden zlomí a ostatné musíme znovu skrátiť. S touto kúrou na nechty je budete mať nielen dlhé, ale aj zdravé a pevné.

Ak si vy alebo vaše deti okusujú nechty, tu je účinný návod, ako sa tohto zlozvyku zbaviť.

Budete potrebovať:

  • 1 lyžica kvetov rumančeka
  • 1 lyžica koreni z lopúcha
  • 1 lyžica ľubovníka bodkovaného
  • 1 lyžica listov skorocelu

postup:

Jedná sa o starý recept, ktorý poznali už naše babičky a je skôr určený pre bylinkárky, ktoré majú po ruke skorocel vždy, keď ho treba. Ak nemáte tieto bylinky nasušené doma, môžete navštíviť špecializované obchody, kde je zakúpite.

Všetky prísady zalejeme horúcou vodou a necháme ich lúhovať približne jednu hodinu. Potom tekutinu scedíme a v prípade potreby pridáme niekoľko kvapiek voňavého esenciálneho oleja. Liečivú tekutinu vlejte do pohára a skladujte na tmavom chladnom mieste.

Ako na to:

Do malej misky si nalejte potrebné množstvo zarobenej masky. Namočte si ruky, hlavne teda nechty a nechajte ich v miske približne 30 minút. Po polhodine ruky nechajte vyschnúť, kúru neoplachujte. Natrite ruky hydratačný krémom. Kúru by ste mali opakovať aspoň 4-krát týždenne, ale ak je to možné, pokojne ju aplikujte aj každý deň. Výsledky sa dostavia už po 7 dňoch. 

Vaše nechty budú výrazne dlhšie a zdravšie. Nebudete mať problém so suchou kožtičku, ani s kožnými problémami.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>