Položte plátok paradajky na tvár a počkajte 1 hodinu. Na pokožke sa stane úžasná zmena

Chcem vás hneď varovať: Bohužiaľ, táto úžasná maska ​​nie je vhodná pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou a pre tých, ktorí sú náchylní na alergie. Paradajky sú špeciálny produkt, ktorý účinne a rýchlo ovplyvňuje pokožku. Ale všetko ostatné je jednoducho hriech neskúšať taký efektívny nástroj!

Rozšírené póry, zápal, sčervenanie, nepríjemné jazvy: paradajka dokáže napraviť veľa nedokonalostí pokožky a osviežiť ju. Toto je najrozpočtovejšia metóda na rýchle zlepšenie vášho vzhľadu.

Paradajková maska

Môžete použiť plátok paradajky aj paradajkovej kaše: efekt nebude trvať dlho. Nechajte rastlinnú masku na tvári, potom ju umyte teplou vodou a použite typický zvlhčujúci tonikum pre váš typ pleti. Môžete masku držať asi hodinu, ale na transformáciu bude stačiť aj 15 minút!

Táto maska ​​je veľmi vhodná pre problémovú pleť: okamžite zmierňuje zápal! Celým tajomstvom je, že kyslosť rajčiakov pomáha pri vytváraní správnej rovnováhy pH pokožky. Tiež vitamíny A, C, E a B6 prítomné v rajčiakoch zvyšujú tonus pleti, vyhladzujú vrásky, zlepšujú krvný obeh a pleť.

Maska z paradajok je prvým liekom, ak chcete vyzerať na 100%. Vyskúšajte to, som si istý, že budete s výsledkom veľmi spokojní!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>