Polievková lyžica tohto pred spaním vám pomôže nebuntoprebudiť sa úplne bez únavy

Mnoho ľudí na celom svete má problémy so zaspávaním každú noc a nespia tak ako potrebujú. Berú všetky druhy liekov na boj proti nespavosti. Niektoré z nich pôsobia, ale väčšina z nich má vážne vedľajšie účinky. Nedostatok spánku môže spôsobiť úzkosť, podráždenie a zlé zdravie a celkovú pohodu.

Mozog nemôže z dôvodu nedostatku kvalitného spánku správne fungovať. V dôsledku toho sa znížia vaše kognitívne schopnosti a vnímanie a zvýši sa riziko mŕtvice, srdcových chorôb alebo hypertenzie.

Tento prírodný liek vám pomôže dobre spať. Nielenže sú účinky neuveriteľné, ale sú tiež úplne bezpečné a obsahujú iba 2 jednoduché prísady, ktoré pravdepodobne máte vo svojej kuchyni.

Na prípravu budete potrebovať:

  • 1 lyžička Himalájska ružová soľ
  • 5 lyžičiek surového medu

Pokyny:

Zmiešajte všetky prísady a preneste liek do zapečatenej nádoby.
Pred spaním si zoberte pol lyžičky lieku, držte ho pod jazykom a veľmi rýchlo sa vstrebáva.

Môžete ho tiež rozpustiť v pohári teplej vody a piť ako čaj.
Himalájska ružová soľ je zodpovedná najmä za úžasné účinky prostriedku na spánok. Neošetruje sa, čo znamená, že neobsahuje žiadne chemikálie, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie. Táto úplne prírodná soľ obsahuje 84 základných minerálov a žiadne toxíny. Zostala v rovnakej čistej podobe milióny rokov. Naše telo je schopné absorbovať a využívať ho v celej svojej kapacite a tvare.

Himalájska soľ reguluje hladiny serotonínu a melatonínu, čím podporuje kvalitný spánok. Na rozdiel od stolovej soli, ktorú používame, skutočne znižuje krvný tlak.

Ak budete tento liek brať pravidelne, už sa nikdy nebudete unavení.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>