Pokúste sa piť slanú vodu 7 dní, aby ste videli pôsobivý výsledok! Doslova oživí každú bunku v tele

Určite ste nevedeli, že môžete byť liečený slanou vodou. Odborníci ubezpečujú, že teplá voda s morskou soľou , ktorá sa pije na prázdny žalúdok, je schopná po dobu 7 dní doslova oživiť každú bunku tela. Koniec koncov, voda je zdrojom života, je to úplne prirodzené pre telo.

V tomto článku sa pokúsime presvedčiť vás o zázračných vlastnostiach prírodného nápoja. Posilnenie kostí, normalizácia cukru v krvi, urýchlenie metabolizmu , zlepšenie imunity sú len niektoré z prínosov pohára liečebnej tekutiny.

Čistenie so slanou vodou

V pohári horúcej vody, 1 lyžička morskej soli hrubej. Dôkladne premiešajte, kým sa úplne nerozpustí. Skúste to: ak sa kvapalina zdá byť príliš koncentrovaná, trochu ju zrieďte.

Piť slanú vodu 7 dní ráno na prázdny žalúdok. Potom urobte prestávku na týždeň, po ktorom môžete pokračovať v cvičení.

Je dôležité: na liečbu soľnej vody je kontraindikovaná pre tých, ktorí trpia akýmkoľvek porušením v práci obličiek!

POUŽITÉ VLASTNOSTI SLANEJ VODY

  1. Voda s morskou soľou je zásobou potrebných minerálov pre naše telo. Lekári identifikovali viac ako 80 prvkov. Nedajte sa na diétu bez soli, ak chcete, aby orgány normálne fungovali.
  2. Soľ slúži ako prirodzené antibiotikum pre črevo. Použitie vody a soli urýchľuje proces trávenia.
  3. Soľná voda pomáha predchádzať osteoporóze a krehkým kostiam.
  4. Zachováva normálnu hladinu tekutiny v tele. Dokonca aj lekársky soľný roztok, s ktorým dávajú kvapky, slanú chuť.
  5. Vzhľadom na vysoký obsah minerálnych látok dôležitých pre nervový systém, bude pravidelné pitie slaná voda pomáha normalizovať emocionálny stav a zabráni nespavosti. Soľ podporuje potrebnú úroveň serotonínu a melatonínu, najdôležitejších antidepresív.
  6. Soľ prispieva k skvapalneniu hlienu v pľúcach a dutinách nosa po prechladnutí a chrípke. Pomáha odstrániť hlien z tela.
  7. Pohár vody so soľou dáva pokožke hladký tón a sviežu farbu.

Všetky vyššie uvedené výhody sú platné vzhľadom na vodu s morskou soľou, konvenčná soľ na liečivé účely nie je dobrá. Mnoho zdrojov uzdravenia nám dáva samotná povaha.

Povedzte o tom svojim priateľom.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>