Pokropila tampón alkoholom a dala si ho do pupka. Pozrite sa, akého problému sa zbavila!

Zaujíma vás, aký je zmysel vložiť alkoholový tampón do pupku? Radi vám to vysvetlíme, pretože je to zaujímavé riešenie problému, s ktorým sa mnohí z vás môžu stretnúť.

Naše babičky ho už poznali, pretože riešenie mnohých problémov bolo oveľa ťažšie a nemohli ste ísť len do lekárne. Len nezabudnite, že alkohol nie je príliš silný, max 50%. Najlepšie je to urobiť cez noc. Umiestniť do pupku namočený tampón a nechať vo vnútri. Pozrite sa, čo to pomáha!

Menštruačná bolesť

Sú spôsobené svalovými kŕčmi. Každá žena ich prechádza iným spôsobom, jedna silnejšie, druhá menej. Táto metóda umožňuje ich redukciu alebo elimináciu.

Spôsob nachladnutia

Zdá sa, že je to nepravdepodobné, ale v skutočnosti vám umožňuje rýchlejšie sa vyrovnať s prechladnutím a zmierniť jeho účinky.

Bolesť brucha

To tiež umožňuje bojovať proti bolesti brucha, kto nemá menštruačné dôvody. Potom môžete na to tiež naliať soľ. Spýtajte sa svojho lekára, či je zo staršej generácie, určite túto metódu pozná.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>