Počuli ste už o treťom oku?Masírujte tento zázračný bod a zmiernite týchto 9 príznakov

Počuli ste už o treťom oku? Určite áno. Je to bod, ktorý sa nachádza priamo uprostred medzi obočím. Nachádza sa na koreni nosa, uprostred čela. Je známy už tisíce rokov. Tlak na neho stimuluje hypofýzu. Hypofýza je endokrinné žľaza, ktorá pomáha pri zlepšovaní stavu pokožky celého tela. Avšak to je len jedna z jej funkcií.

Akupresúrny bod Tretieho oka výborne upokojuje myseľ, zvyšuje pamäťové schopnosti, odbúrava stres aj chronickú únavu, bolesti hlavy, tlak v očiach a dokonca si poradí aj s nespavosťou. Tiež pomáha uvoľniť zapálené a upchaté nosné dutiny. Tento bod má dôležitú funkciu, tak vo fyzickom, tak aj v psychickom stave človeka. Preto je už dlhodobo známe, ako jedno z duchovných centier tela človeka. Výborne sa postará o harmóniu celého tela. 

Chcete to teda vyskúšať? 

Zavrite si oči, prsty nahmatajte bod Tretieho oka, a zatlačte na neho. Na masáž použite prostredník, vyvíjajte tlak od niekoľkých sekúnd po jednu minútu, potom sa uvoľnite.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>