Pite tento nápoj v dopoludňajších hodinách a kalórie sa vám budú topiť po celý deň


Vidíte pred sebou ďalší skvelý recept na nápoj, ktorý je lacný, chutný a má tri veľké zdravotné účinky: čistí telo od toxínov, zrýchľuje metabolizmus a pomáha pri chudnutí.

Tento nápoj je bez kalórií a dokáže s organizmom divy! 

Hlavnými zložkami v tomto nápoji sú jablká a škorica. Antioxidanty v škoricu stabilizujú hladinu cukru v krvi a blokujú túžbu po sacharidoch, ale zároveň bráni nadmernej sekréciu inzulínu, čo je dôležité, ak chcete úspešne schudnúť. Potraviny, ktoré vyvolávajú výrazné uvoľňovanie inzulínu, taktiež podporujú ukladanie tuku v tele. Podľa odborníkov, škorica udržuje sekréciu inzulínu pod kontrolou, čo je dôležitý predpoklad úspešného spaľovanie tukov. 

Škorica ako spaľovač

Štúdie ukázali, že len pol lyžičky škorice denne môže znížiť množstvo zlého cholesterolu v tele. Škorica tiež pomáha so zlým trávením a pomáha znižovať triglyceridy. Voda s jablkom a škoricou? Absolútne bez kalórií!

Ako si tento mimoriadne zdravý nápoj pripravíme?

potrebujeme:

  • 1 jablko alebo hrušku
  • 1 celú škoricu (alebo 1 lyžičku škorice)
  • 1,5 – 2 litre prevarenej alebo filtrovanej vody

Príprava:

Pokrájame jablko na plátky, pridáme jednu celú škoricu (alebo 1 lyžičku škorice) a dolejeme 1,5-2 litre prevarenej (chladné) alebo filtrovanej vody. Necháme odstáť 1 – 2 hodiny. Pijeme po celý deň, vždy, keď sme smädní.

Kombinácia jablka a škorice je fantastická pre reguláciu metabolizmu a účinne znižuje hmotnosť tým, že vyplavuje zadržaná vodu v tele. Práve tá býva problémom, keď sa cítime „naliati“.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>