Pite jeden pohár denne – tuk z brucha zmizne za 10 dní! Neuveriteľné! Ale funguje to

Ak sa snažíte schudnúť, tento nástroj je ideálny pre vás. Okrem toho nevyžaduje žiadne špeciálne diéty a cvičenia, avšak ak zahrniete tieto dve metódy, nepochybne dosiahnete neuveriteľné výsledky vo veľmi krátkom čase.

Tento liek je v podstate zmes medu a škorice a nielenže vám pomôže zbaviť sa nadmernej hmotnosti, ale aj zvýšiť celkové zdravie.

Spôsob, ako tento liek funguje, je zlepšenie procesu trávenia, detoxikácia vášho tela a urýchlenie metabolizmu. Okrem toho alkalizuje telo a napomáha rozštiepeniu tuku.

Výhody škorice pre zdravie sú početné, zlepšuje vstrebávanie živín v tele a reguluje produkciu inzulínu, čo je v tomto prípade pomerne účinné pri prevencii cukrovky.

Honey urýchli proces trávenia a metabolizmu a môže tiež pomôcť pri spaľovaní tuku.

Tieto dve zložky sú úžasné a tento prostriedok pomohol mnohým ľuďom na celom svete.

Ako pripraviť tento nápravný prostriedok?

Zloženie:
– 1 lyžička škorice práškovej
– 2 čajové lyžičky organického medu
– šálka vody

Príprava:
Jednoducho nalejte vodu do panvice a nechajte ju, kým sa začne variť. Potom pridajte škoricu a varíme ju niekoľko minút. Po ochladení vody pred pridaním medu.

Píšte denne jednu sklenku denne na prázdny žalúdok a výsledky sa objavia v najbližšom čase!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>