Pigmentové škvrny nech vás netrápia, máme na ne triky na nezaplatenie

V lete si naozaj chcem nosiť na sebe minimálne oblečenie, pretože teplo je šialené. Dievčatá milujú hlavne leto, pretože pre túto sezónu má každá žena veľa skvelých jasných vecí. A toto letné oblečenie je, samozrejme, celkom otvorené. A všetko by bolo v poriadku, ale niektoré ženy si také veci nemôžu dovoliť kvôli vekovým škvrnám. Nie je to veľmi príjemný jav, ale nie beznádejný. 

Môžete sa týchto švŕn zbaviť

A teraz sa s vami podelíme o nástroje, ktoré vám v tejto veci pomôžu. Mnohé z nich dokonca majú vo vašej domácnosti. Vyskúšajte to a čoskoro zabudnete na vekové škvrny!

1. Citrónová šťava

Citrónová šťava sa musí riediť vodou v pomere 1:10. Pomocou tejto zmesi utrite škvrny dvakrát denne.

2. Čerstvá uhorka

Trikrát denne nanášajte strúhanú uhorku na oblasti so škvrnami. Veľmi efektívne!

3. Banánová voda

Vezmite šupku jedného veľkého banánu a jemne ju nasekajte. Kôru nalejte 250 ml vody. Nechajte zmes úplne vychladnúť. Potom musí byť zmes prefiltrovaná, naliata do ľadovej formy a odoslaná do mrazničky. Po prebudení a pred spaním utrite miesta so škvrnami ľadom.

4. Jogurtalebo kyslé mlieko

Jeden z týchto produktov naneste na problémové oblasti pokožky. Nechajte pôsobiť 15 minút, potom utrite vatovým tampónom namočeným v lipovom vývare alebo citrónovej šťave.

5. Sladká paprika

Papriku nasypte na strúhadlo, na vekové škvrny naneste kašu. Po pol hodine odstráňte masku z pokožky. Po zákroku použite výživný krém.

6. Kvasinky

Zmiešajte 15–20 g droždia s 1,5 lyžičky citrónovej šťavy. Naneste zmes na pokožku a nechajte pôsobiť 20 minút. Za maskou použite zvlhčovač.

ZDROJ:justcoolidea.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>