Perfektná čistiaca metóda, ako sa ľahko zbaviť parazitov a posteľných chrobákov na spacích matracoch

Dobrý spánok je pre zdravie veľmi dôležitý. A pokiaľ ide o kvalitu spánku, nie je nič dôležitejšie ako pohodlné a čo je dôležitejšie čistý matrac. Ale môžete so 100% istotou nazvať váš matrac absolútne čistý ?

V tomto článku nebudeme s vami hovoriť o tom, ktorý matrac bude pohodlnejší a vhodný pre zdravý spánok. Namiesto toho budeme diskutovať o tom, ako sa ubezpečiť, že ktorýkoľvek z nich vám slúžil čo najdlhšie. A preto musíme zistiť, ako efektívne čistiť matrac roztočov a iných alergénov.

Existuje jedna vynikajúca metóda čistenia pre matrac, potom bude vaša posteľ skutočne bezpečné miesto na odpočinok. A najprv budete musieť pripraviť špeciálnu zmes na dezinfekciu.

Budete potrebovať:

  • pohár sódy
  • niekoľko kvapiek levanduľového oleja
  • bánku
  • sito
  • vysávač (najvhodnejšie pre naše účely bude parný).

Príprava a čistenie:

Nalejte do pohára pohár sódy a kvapkajte niekoľko kvapiek levanduľového oleja. Potom musíte dobre potriasť nádobu pred vytvorením homogénnej hmoty. Výsledný obsah je rovnomerne preosievaný cez sito po celom povrchu matraca a ponechaný na hodinu tak, aby zložky mohli pôsobiť a zničiť všetky parazity a iné nečistoty. Nakoniec vyčistite matrac vysávačom.

Ak máte však matrac už 7-8 rokov, odporúča sa kúpiť nový. Zastavte svoj výber v tom, čo bude mať všetky antibakteriálne, antialergické a hygienické certifikáty. Bude to vynikajúce riešenie problémov so znečistením, aspoň na chvíľu.

ZDROJ:fithacker.ru

 

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>