Pacientka zrušila operáciu kŕčových žíl. Dôvod? Našla vo svojej kuchyni bezbolestný liek, ktorý jej pomohol sa ich rýchlo zbaviť

Takmer každý z nás vie, čo sú kŕčové žily. Tieto „pavúkové“ mriežky sa objavujú na nohách, na rukách a niekedy tam, kde by nemali byť vôbec. Avšak víťazný liek na kŕčové žily je doma pre všetkých. Nie všetci vedia, ako ich používať.

Metóda 1

Vezmite zelené paradajky a nakrájajte ich na kusy. Dužina sa aplikuje na miesto kŕčových žíl a nechá sa 2-3 minúty. Je veľmi dôležité, aby paradajky boli zelené, obsahovali solanín, ktorý sa, žiaľ, už stratil v zrelých paradajkach.

Solanín je prirodzený jed. Preto neodporúčame konzumovať nezreagovanú zeleninu a ovocie. Ale pre varixy je táto látka ideálna. V dávnych dobách bolo zelené nezrelé ovocie základom medicíny.

Preto vykonajte tento postup 1-2 krát denne počas 10 dní, uvidíte výsledok. Po takomto „rajskom obklade“ je žiaduce, aby mazať kŕčové miesto krémom – kyseliny v paradajkách silne vysušujú pokožku.

Metóda 2

Namočte bavlnenú látku do jablčného octu a aplikovať na boľavé miesto. Vykonajte 3 krát denne počas 4 týždňov. Výsledok bude sám o sebe výborný.

 Ak zrazu máte na tvári žilky, najlepšie je použiť zelenú paradajku. 

Jednoduché, nie? Hlavná vec že je to efektívne!

Zdieľajte tieto užitočné informácie so svojimi priateľmi!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>