Otvorila Coca-Colu a začala si ju liať na vlasy. A čo sa stalo, je niečo neuveriteľné

Snáď každý vie, aké hrozné škody má Coca-Cola na naše zdravie. Ale tento pop nápoj je skvelým príkladom toho, ako môžete obrátiť chyby do výhod! Záhadná formulácia nápoja sa dokáže vyrovnať s takými problémami, pred ktorými ste sa jednoducho vzdali. Takže pár užitočných vlastností Coca-Coly.

Domácnosť

Prekvapivo, ale skutočnosť – Cola pomáha vyčistiť dom:

  • Už nemusíte drhnúť spodnú časť spáleného hrnca kovovou žinkou – nalejte do nej colu, nechajte tovariť a povedať vďaka vynálezcom nádherného nápoja, pretože nezostane po pripálení žiadna stopa uhlíka.
  • Rovnaké čarovné vlastnosti odstránia škvrny z kanvice – stačí nechať nápoj v ňom na jeden deň.
  • Pevne naskrutkovaná matica sa po obliatí s colou ľahko uvoľní – navlhčite handričku a obalte okolo nej tvrdý materiál.
  • Na toalete „Coca-Cola“ ľahko rozpustí všetku špinu, ktorá zostala v toalete.

Hobby

Sladký nápoj je užitočný pre amatérov a numizmatikov:

Mince budú svietiť s originálnym leskom, ak im zariadite kúpeľ s „Coca-Colou“.

Kuchyňa

Nový recept na pečené kuracie zapôsobí na svojich hostí a určite si budú žiadať viac. Teraz do omáčky alebo marinády pridajte „Coca-Colu“ v pomere 1: 1. Nečakaný kulinársky objav vhodný na varenie mäsa.

Záhradkárstvo a záhradníctvo

Nemôžem pestovať kapustu a šalát, pretože každý rok ich jemné listy jedia slimáky? Nechajte to v minulosti. Nalejte colu do hlbších nádob a umiestnite na záhradu. Kĺzaví škodcovia z nejakého dôvodu milujú sladkú sódu. Vystupujú do návnadových kontajnerov, ale nemôžu sa vrátiť.

Krása a zdravie

Najneuveriteľnejšia kategória použitia Coly nájdete tu:

Tráviace problémy

Cola pomáha žalúdočným problémom- malý pohár pri blížiacej sa nevoľnosti zmierňuje problémy Pohár sa vyrovná s poruchou trávenia – vyčerpaný nápoj sa užíva s lyžičkami ako liekom

Farbenie vlasov

Neúspešná farba farbených vlasov stmavne, ak si umyjete vlasy Coca-Colou. Nezáleží na tom, či sa jej vlasy zvlhčia, opláchnu ich vodou a problém sa vyrieši.

Ukazuje sa, že Coca-Cola je jednoducho potrebná v každom dome, pretože môže zmeniť toľko užitočných vecí od čistenia až po účes.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>